POZEMKOVÉ SPOLOČENSTVO Štandardný profil

🇸🇰 Pozemkové spoločenstvo – Urbariát obce Chlebnice

  • IČO14224739
  • DIČ2020562082
  • IČ DPHSK2020562082
  • NACE0210 · Lesné hospodárstvo

Pozemkové spoločenstvo, registrovaná 1996, so sídlom v Chlebnice, SK. Pôsobí v odvetví Lesné hospodárstvo, 5 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 89/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
370k €
↗ +53.3% YoY
EBITDA · 2025
-22k €
Čistý zisk · 2025
-50k €
Aktíva spolu
1.71mil. €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
5
Σ 460k €
Kredit
A· 89/100
Vznik
1996
· 30 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A
89 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 75
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 174k 347k 526k 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 370k € -22k € -50k € 1.71 mil. € RUZ závierka
2024 241k € -28k € -66k € 1.77 mil. € RUZ závierka
2023 389k € 81k € 50k € 2.17 mil. € RUZ závierka
2022 478k € 32k € -26k € 2.33 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka2025202420232022
Tržby370 tis. €241 tis. €389 tis. €478 tis. €
EBITDA-22 tis. €-28 tis. €81 tis. €32 tis. €
EBITDA marža-5.9 %-11.6 %20.8 %6.7 %
Čistý zisk-50 tis. €-66 tis. €50 tis. €-26 tis. €
Aktíva spolu1.71 M €1.77 M €2.17 M €2.33 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

AJ
Predseda
Anton Janík
Od 2022-06-06

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Milan Červeň
od 2026-02-03
František Ferančík
od 2026-02-03
Jozef Fuzia
od 2026-02-03
Anton Janík
od 2026-02-03
Miroslav Meľo
od 2026-02-03
Alojz Sálus
od 2026-02-03
Pavol Špavor
od 2026-02-03
Jozef Fuzia
od 2023-02-22 · do 2026-02-03
Miroslav Meľo
od 2023-02-22 · do 2026-02-03
Alojz Sálus
od 2023-02-22 · do 2026-02-03
Jozef Straka
od 2021-01-19 · do 2023-02-22
Ján Mores
od 2018-01-10 · do 2023-02-22
Jozef Bakanec
od 2017-06-30 · do 2023-02-22
Milan Červeň
od 2017-06-30 · do 2026-02-03
František Ferančík
od 2017-06-30 · do 2026-02-03
Anton Janík
od 2017-06-30 · do 2026-02-03
Ján MoresPEP
od 2017-06-30 · do 2018-01-10
Pavol Špavor
od 2017-06-30 · do 2026-02-03
Jozef Ťapajna
od 2017-06-30 · do 2021-01-19
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Pozemkové spoločenstvo – Urbariát obce ChlebniceRPO
Sídlo
Chlebnice 186
Vznik
1996-04-26 · 30 rokov
Právna forma
Pozemkové spoločenstvoRPO
IČO
14224739RPO
DIČ
2020562082FS
IČ DPH
SK2020562082 · aktívneFS
NACE
0210 · Lesné hospodárstvo
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Chlebnice
Krajina
SK
IBAN
SK3209000000000054187798FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
5 zmlúv 460k € celková hodnota 2025-11-12 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2015-01-20 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku č. ZA02610 328k €
2024-08-05 Pôdohospodárska platobná agentúra ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU 084ZA610037 206k €
2016-03-23 Pôdohospodárska platobná agentúra ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU Č. 084ZA030002 202k €
2022-11-28 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku č.084ZA450013 147k €
2025-02-19 Pôdohospodárska platobná agentúra ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU 086ZA700028 107k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Pozemkové spoločenstvo – Urbariát obce Chlebnice nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/14224739/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/14224739/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "14224739",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →