SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 TELINK spol. s r.o.
- IČO00652385
- DIČ2020427937
- IČ DPHSK2020427937
- NACE6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1991, so sídlom v Liptovský Mikuláš, SK. Pôsobí v odvetví Prenájom vlast.nehnuteľ..
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 85/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
286k €
↗ +3.7% YoY
EBITDA · 2025
24k €
Čistý zisk · 2025
241k €
Aktíva spolu
982k €
Zamestnanci
5–9
Kredit
A· 85/100
Vznik
1991
· 35 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
97 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 286k € | 24k € | 241k € | 982k € | RUZ závierka |
| 2024 | 276k € | -3 414 € | 470k € | 1.07 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 329k € | 98k € | 399k € | 1.39 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 339k € | 44k € | -21k € | 2.32 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 237k € | 213k € | 94k € | 2.09 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 286 tis. € | 276 tis. € | 329 tis. € | 339 tis. € | 237 tis. € | 834 tis. € |
| EBITDA | 24 tis. € | -3 tis. € | 98 tis. € | 44 tis. € | 213 tis. € | 496 tis. € |
| EBITDA marža | 8.5 % | -1.2 % | 29.8 % | 13 % | 89.9 % | 59.4 % |
| Čistý zisk | 241 tis. € | 470 tis. € | 399 tis. € | -21 tis. € | 94 tis. € | 306 tis. € |
| Aktíva spolu | 982 tis. € | 1.07 M € | 1.39 M € | 2.32 M € | 2.09 M € | 2.99 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Jozef Šišila, CSc.
IĽ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ľubomír Kružliak
IP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Pavel Vrbičan
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Vladimír Kružliak | Konateľ | 2005-10-01 | — |
| Ing. Jozef Šišila, CSc. | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-10-05 | 2022-09-09 |
| Ing. Pavel Šimerka | Konateľ | 2005-10-05 | 2005-09-30 |
| Vladimír Kružliak | Konateľ | 2005-10-01 | 2022-09-09 |
| Ing. Jozef Šišila, CSc. | Konateľ | 2005-02-05 | 2005-01-31 |
| Ing. Ľubomír Kružliak | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-02-05 | 2022-09-09 |
| Ing. Pavel Vrbičan | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-02-05 | 2022-09-09 |
| Ing. Marián Varga | Konateľ | 2001-04-19 | 2002-07-05 |
| Ing. Jozef Šišila, CSc. | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1998-10-02 | 2005-10-04 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
TELINK spol. s r.o.RPO
Sídlo
Školská 10
Vznik
1991-06-13 · 35 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
00652385RPO
DIČ
2020427937FS
IČ DPH
SK2020427937 · aktívneFS
NACE
6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Liptovský Mikuláš
Krajina
SK
IBAN
SK0711000000002626714303FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
TELINK spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/00652385/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/00652385/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "00652385", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →