SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Enhanced due diligence

🇸🇰 STI, spol. s r.o.

  • IČO00618900
  • DIČ2020501934
  • IČ DPHSK2020501934
  • NACE4213 · Výstavba mostov,tunelov

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1991, so sídlom v Krompachy, SK. Pôsobí v odvetví Výstavba mostov,tunelov, 6 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Enhanced due diligence Rozšírená previerka
Kredit A · 89/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 17.18 mil. € Zisk 128k €
Zamestnanci 150–199 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
17.18mil. €
↗ +17.6% YoY
EBITDA · 2024
372k €
Čistý zisk · 2024
128k €
Aktíva spolu
4.21mil. €
Zamestnanci
150–199
CRZ zmluvy
6
Σ 8 414 €
Kredit
A· 89/100
Vznik
1991
· 35 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Enhanced due diligence

Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) 624 €
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 110 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A
89 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 30
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 80
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 8M 16M 24M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 17.18 mil. € 372k € 128k € 4.21 mil. € RUZ závierka
2023 14.61 mil. € 1.13 mil. € 265k € 3.97 mil. € RUZ závierka
2022 15.56 mil. € 2.07 mil. € 1.17 mil. € 6.64 mil. € RUZ závierka
2021 21.75 mil. € 3.53 mil. € 2.4 mil. € 7.57 mil. € RUZ závierka
2020 14.58 mil. € 1.74 mil. € 1.13 mil. € 5.76 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby17.18 M €14.61 M €15.56 M €21.75 M €14.58 M €13.46 M €
EBITDA372 tis. €1.13 M €2.07 M €3.53 M €1.74 M €1.08 M €
EBITDA marža2.2 %7.8 %13.3 %16.2 %11.9 %8 %
Čistý zisk128 tis. €265 tis. €1.17 M €2.40 M €1.13 M €672 tis. €
Aktíva spolu4.21 M €3.97 M €6.64 M €7.57 M €5.76 M €3.77 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Štefan Kovalčík
Od 2026-02-10
JK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ján Kovalčík
Od 2026-02-10
JK
Konateľ
Ján Kovalčík
Od 2026-02-10

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Erika Balážová Konateľ 2024-03-31
Ing. Štefan Kovalčík Konateľ 2023-04-30
Ing. Helena Veseleňáková Konateľ 2024-04-18 2024-03-31
Ing. Andrea Kovalčíková Konateľ 2023-05-05 2023-04-30
Ing. Štefan Kovalčík Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2023-05-05 2026-02-09
Ing. Štefan Kovalčík Konateľ 2023-04-30 2026-02-09
Ján Kovalčík Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-07-29 2026-02-09
Ing. Andrea Kovalčíková Konateľ 2022-05-20 2023-05-04
Ing. Andrea Kovalčíková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-05-20 2023-05-04

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Ján Kovalčík
od 2026-02-15
Štefan Kovalčík
od 2026-02-15
Štefan Kovalčík
od 2024-02-28 · do 2026-02-15
Ján Kovalčík
od 2017-04-20 · do 2026-02-15
Andrea Kovalčíková
od 2017-04-20 · do 2024-02-28
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
STI, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Hlavná 74
Vznik
1991-12-11 · 35 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
00618900RPO
DIČ
2020501934FS
IČ DPH
SK2020501934 · aktívneFS
NACE
4213 · Výstavba mostov,tunelov
NUTS región
Košický kraj
Obec
Krompachy
Krajina
SK
IBAN
DE94720200700321696112FS
Bankové účty
5 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
6 zmlúv 8 414 € celková hodnota 2025-06-05 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2022-06-23 Mesto Krompachy Darovacia zmluva STI, spol. s.r.o. 6 175 €
2023-06-14 Obec Slovinky Sponzorská zmluva 1 000 €
2024-08-20 Obec Slovinky Sponzorská zmluva 700 €
2025-02-05 Obec Slovinky Sponzorská zmluva 300 €
2024-10-29 Mesto Krompachy Kúpna zmluva o prevode vlastníctva nehnuteľnosti č. 11/2024/KZ 235 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
STI, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/00618900/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/00618900/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "00618900",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →