SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 ALYA, s.r.o.
- IČO00617776
- DIČ2020513000
- IČ DPHSK2020513000
- NACE3320 · Inštalácia priem.stroj.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1991, so sídlom v Poprad, SK. Pôsobí v odvetví Inštalácia priem.stroj..
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 98/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
418k €
↘ -35.9% YoY
EBITDA · 2025
23k €
Čistý zisk · 2025
8 381 €
Aktíva spolu
261k €
Zamestnanci
5–9
Kredit
A+· 98/100
Vznik
1991
· 35 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
98 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 418k € | 23k € | 8 381 € | 261k € | RUZ závierka |
| 2024 | 651k € | 173k € | 127k € | 313k € | RUZ závierka |
| 2023 | 400k € | 51k € | 35k € | 241k € | RUZ závierka |
| 2022 | 414k € | 70k € | 48k € | 146k € | RUZ závierka |
| 2021 | 211k € | 13k € | 6 570 € | 146k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 418 tis. € | 651 tis. € | 400 tis. € | 414 tis. € | 211 tis. € | 579 tis. € |
| EBITDA | 23 tis. € | 173 tis. € | 51 tis. € | 70 tis. € | 13 tis. € | 86 tis. € |
| EBITDA marža | 5.6 % | 26.6 % | 12.8 % | 17 % | 6.1 % | 14.9 % |
| Čistý zisk | 8 tis. € | 127 tis. € | 35 tis. € | 48 tis. € | 7 tis. € | 63 tis. € |
| Aktíva spolu | 261 tis. € | 313 tis. € | 241 tis. € | 146 tis. € | 146 tis. € | 132 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
AF
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Anton Filičko
BH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Bohumíra Horáková
II
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Igor Mitterpach
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Petr Stránský | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2021-01-27 | — |
| Tomáš Petržík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2021-01-27 | — |
| Bohumíra Horáková | Konateľ | 2020-12-29 | — |
| Ing. Igor Mitterpach | Konateľ | 2020-12-29 | — |
| Tomáš Petržík | Konateľ | 2020-12-29 | — |
| Anton Filičko | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2021-01-27 | 2023-07-12 |
| Jozef Faban | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-06-06 | 2021-01-26 |
| Vladimír Čižmár | Konateľ | 2008-05-26 | 2017-06-19 |
| Vladimír Čižmár | Konateľ | 2008-05-26 | 2021-01-26 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Bohumíra Horáková
Alena Kaprálová
Igor Mitterpach
Tomáš Petržík
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
ALYA, s.r.o.RPO
Sídlo
Levočská 4667/38A
Vznik
1991-06-04 · 35 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
00617776RPO
DIČ
2020513000FS
IČ DPH
SK2020513000 · aktívneFS
NACE
3320 · Inštalácia priem.stroj.
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Poprad
Krajina
SK
Web
IBAN
SK6575000000000013819533FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2016-10-25 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Poprad | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku na podporu vytvorenia pracovného miesta v prvom pravidelne platenom zamestnaní podľa § 51a zákona č. 5/2004 Z. z. | 4 997 € |
| 2015-11-25 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Poprad | Dohoda poskytnutí finančného príspevku na podporu zamestnávania znevýhodneného uchádzača o zamestnanie podľa § 50 zákona č. 5/2004 Z. z. | 4 079 € |
| 2021-04-08 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Poprad | D O H O D A číslo: 21/36/54E/1459 | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ALYA, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/00617776/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/00617776/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "00617776", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →