SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 MARSY spol. s r.o.
- IČO00616532
- DIČ2020451906
- IČ DPHSK2020451906
- NACE7499
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1991, so sídlom v Banská Bystrica, SK. Pôsobí v odvetví 7499, 1 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 99/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
239k €
↘ -16.2% YoY
EBITDA · 2025
18k €
Čistý zisk · 2025
5 462 €
Aktíva spolu
155k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
1
Σ 2 520 €
Kredit
A+· 99/100
Vznik
1991
· 35 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
99 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 239k € | 18k € | 5 462 € | 155k € | RUZ závierka |
| 2024 | 285k € | 63k € | 42k € | 221k € | RUZ závierka |
| 2023 | 320k € | 87k € | 63k € | 216k € | RUZ závierka |
| 2022 | 256k € | 49k € | 31k € | 154k € | RUZ závierka |
| 2021 | 262k € | 7 661 € | -1 203 € | 186k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 239 tis. € | 285 tis. € | 320 tis. € | 256 tis. € | 262 tis. € | 317 tis. € |
| EBITDA | 18 tis. € | 63 tis. € | 87 tis. € | 49 tis. € | 8 tis. € | 18 tis. € |
| EBITDA marža | 7.5 % | 22.1 % | 27.1 % | 19 % | 2.9 % | 5.7 % |
| Čistý zisk | 5 tis. € | 42 tis. € | 63 tis. € | 31 tis. € | -1 tis. € | 239 € |
| Aktíva spolu | 155 tis. € | 221 tis. € | 216 tis. € | 154 tis. € | 186 tis. € | 158 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ján Hudec
MS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Milan Sloboda
IJ
Konateľ
Ing. Ján Hudec
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Milan Sloboda | Konateľ | 2021-06-02 | — |
| Ing. Ivana Gregorová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2021-04-17 | 2021-06-11 |
| Ing. Ján Holos | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2021-04-17 | 2021-06-11 |
| Ing. Ivana Gregorová | Konateľ | 2021-04-08 | 2021-06-11 |
| Ing. Ivana Gregorová | Konateľ | 2021-04-08 | 2021-06-02 |
| Ing. Ján Holos | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1999-07-09 | 2021-04-16 |
| Ing. Jozef Gregor | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1999-07-09 | 2021-04-16 |
| Ing Ján Holos | Konateľ | 1995-12-06 | 2003-06-08 |
| Ing. Ján Holos | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1995-12-06 | 1999-07-08 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
MARSY spol. s r.o.RPO
Sídlo
9. mája 46
Vznik
1991-11-12 · 35 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
00616532RPO
DIČ
2020451906FS
IČ DPH
SK2020451906 · aktívneFS
NACE
7499
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Banská Bystrica
Krajina
SK
IBAN
SK1602000000000037805312FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2022-11-30 | Slovenská pošta, a. s. | Zmluva o dielo | 2 520 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MARSY spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/00616532/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/00616532/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "00616532", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →