AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ
🇸🇰 PROGRES - Pozemné stavby, a.s.
- IČO00605921
- DIČ2020517829
- IČ DPHSK2020517829
- NACE6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
Akciová spoločnosť, registrovaná 1992, so sídlom v Prešov, SK. Pôsobí v odvetví Prenájom vlast.nehnuteľ., 3 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 89/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
250k €
Zisk -1 094 €
Zamestnanci
1
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
250k €
↘ -4.7% YoY
EBITDA · 2025
6 688 €
Čistý zisk · 2025
-1 094 €
Aktíva spolu
467k €
Zamestnanci
1
CRZ zmluvy
3
Σ 0 €
Kredit
A· 89/100
Vznik
1992
· 34 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
40 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Stopa v CRZ
65
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 250k € | 6 688 € | -1 094 € | 467k € | RUZ závierka |
| 2024 | 263k € | -7 746 € | -17k € | 463k € | RUZ závierka |
| 2023 | 280k € | 14k € | 4 451 € | 444k € | RUZ závierka |
| 2022 | 327k € | 27k € | 13k € | 546k € | RUZ závierka |
| 2021 | 192k € | 8 027 € | 3 298 € | 432k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 250 tis. € | 263 tis. € | 280 tis. € | 327 tis. € | 192 tis. € | 198 tis. € |
| EBITDA | 7 tis. € | -8 tis. € | 14 tis. € | 27 tis. € | 8 tis. € | 53 tis. € |
| EBITDA marža | 2.7 % | -3 % | 5.2 % | 8.3 % | 4.2 % | 26.7 % |
| Čistý zisk | -1 tis. € | -17 tis. € | 4 tis. € | 13 tis. € | 3 tis. € | 42 tis. € |
| Aktíva spolu | 467 tis. € | 463 tis. € | 444 tis. € | 546 tis. € | 432 tis. € | 376 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IM
Člen dozorného orgánu
Ing. Monika Sekelská
IV
Člen dozorného orgánu
Ing. Veronika Timkaničová
IV
Člen dozorného orgánu
Ing. Viliam Ivanecký
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Peter Šechný | predseda | 1992-04-01 | — |
| Ing. Anna Hanesová | Člen dozorného orgánu | 2003-05-30 | 2006-03-30 |
| Ing. Anna Hanesová | Člen dozorného orgánu | 2003-05-30 | 2004-11-29 |
| Ing. Anna Hanesová | Člen dozorného orgánu | 2003-05-30 | 2006-02-23 |
| Ing.arch. František Jesenko | Člen dozorného orgánu | 2003-05-30 | 2004-11-29 |
| Ing.arch. František Jesenko | Člen dozorného orgánu | 2003-05-30 | 2022-05-25 |
| Ing.arch. František Jesenko | Člen dozorného orgánu | 2003-05-30 | 2023-05-19 |
| Ing.arch. František Jesenko | Člen dozorného orgánu | 2003-05-30 | 2023-01-06 |
| Ing. Ľubomír Tekeľ | Člen dozorného orgánu | 2003-05-30 | 2006-03-30 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
PROGRES - Pozemné stavby, a.s.RPO
Sídlo
Masarykova 16
Vznik
1992-04-01 · 34 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
00605921RPO
DIČ
2020517829FS
IČ DPH
SK2020517829 · aktívneFS
NACE
6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Prešov
Krajina
SK
IBAN
SK4511000000002627728045FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2013-03-21 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Prešov | Dohoda o poskytnutí príspevku na zriadenie chránenej dielne, alebo chráneného pracoviska podľa §56 zákona č.5/2004 Z.z. | 5 075 € |
| 2019-03-29 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Prešov | Dohoda č. 19/37/060/129 o poskytnutí príspevku na úhradu prevádzkových nákladov chránenej dielne alebo chráneného pracoviska a na úhradu nákladov na dopravu zamestnancov podľa § 60 ods. 2 zákona č. 5 /2004 Z. z. | 3 326 € |
| 2023-09-19 | Centrum pre deti a rodiny Sabinov | Dodatok č.2 k zmluve o nebytových priestoroch NP DEI III | 0 € |
| 2023-07-01 | Centrum pre deti a rodiny Sabinov | Dodatok č.1/2023 k Zmluve o nebytových priestoroch | 0 € |
| 2022-12-10 | Centrum pre deti a rodiny Sabinov | Zmluva č.29/2022 o nájme nebytových priestorov NP DEI III | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
PROGRES - Pozemné stavby, a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/00605921/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/00605921/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "00605921", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →