AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ
🇸🇰 EKOSPOL a.s.
- IČO00591998
- DIČ2020445130
- IČ DPHSK2020445130
- NACE7210
Akciová spoločnosť, registrovaná 1991, so sídlom v Žilina, SK. Pôsobí v odvetví 7210, 16 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Zvýšené riziko
Materiálne riziko
Kredit
D · 54/100
Zvýšené riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
191k €
↗ +54.2% YoY
EBITDA · 2025
6 786 €
Čistý zisk · 2025
3 325 €
Aktíva spolu
36k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
16
Σ 87k €
Kredit
D· 54/100
Vznik
1991
· 35 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zvýšené riziko
Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
1 553 €
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
D
54 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 191k € | 6 786 € | 3 325 € | 36k € | RUZ závierka |
| 2024 | 124k € | 675 € | -656 € | 37k € | RUZ závierka |
| 2023 | 100k € | -6 050 € | -6 381 € | 33k € | RUZ závierka |
| 2022 | 104k € | -12k € | -12k € | 34k € | RUZ závierka |
| 2021 | 83k € | -16k € | -16k € | 47k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 191 tis. € | 124 tis. € | 100 tis. € | 104 tis. € | 83 tis. € | 109 tis. € |
| EBITDA | 7 tis. € | 675 € | -6 tis. € | -12 tis. € | -16 tis. € | 8 tis. € |
| EBITDA marža | 3.6 % | 0.5 % | -6 % | -11.2 % | -19 % | 6.9 % |
| Čistý zisk | 3 tis. € | -656 € | -6 tis. € | -12 tis. € | -16 tis. € | 7 tis. € |
| Aktíva spolu | 36 tis. € | 37 tis. € | 33 tis. € | 34 tis. € | 47 tis. € | 58 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IM
Člen predstavenstva
Ing. Martin Vrabček
IV
Člen dozorného orgánu
Ing. Vladimír Kuderavý
ID
člen
Ing. Dušan Kuderavý
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Eduard Debnár | Člen dozorného orgánu | 2019-06-28 | — |
| Ing. Jozef Stehlík | Člen dozorného orgánu | 2019-06-28 | — |
| Mgr. Zuzana Pčolová | predseda | 2019-06-28 | — |
| Ing. Vladimír Kuderavý | člen | 2019-06-28 | 2024-10-31 |
| Ing. Vladimír Kuderavý | člen | 2019-06-28 | 2024-08-15 |
| Ing. Vladivoj Šiška | Člen dozorného orgánu | 2019-06-28 | 2024-10-31 |
| Ing. Vladivoj Šiška | Člen dozorného orgánu | 2019-06-28 | 2024-08-15 |
| Ing. Dušan Kuderavý | člen | 2014-06-27 | 2019-06-27 |
| Ing. Dušan Kuderavý | člen | 2014-06-27 | 2019-08-14 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Vladimír Kuderavý
Vladimír Kuderavý
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
EKOSPOL a.s.RPO
Sídlo
Vajanského 20
Vznik
1991-01-15 · 35 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
00591998RPO
DIČ
2020445130FS
IČ DPH
SK2020445130 · aktívneFS
NACE
7210
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Žilina
Krajina
SK
IBAN
SK1602000000000015103432FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2013-02-11 | Letisko Poprad-Tatry, a.s. | Zmluva o dielo | 125k € |
| 2023-02-14 | Národná diaľničná spoločnosť, a.s. | Zmluva o dielo - Monitoring životného prostredia – časť biota (fauna a flóra) na úseku diaľnice D1 Budimír – Bidovce počas prevádzky | 43k € |
| 2011-03-16 | Agentúra na podporu výskumu a vývoja | Dodatok č. 3 k Zmluve o poskytnutí prostiedkov č. VMSP-P-0101-09 | 24k € |
| 2026-04-23 | Obec Sokolovce | Zmluva o výkone autorského dozoru | 13k € |
| 2024-02-28 | Obec Sokolovce | Zmluva o výkone autorského dozoru | 13k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
EKOSPOL a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/00591998/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/00591998/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "00591998", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →