DRUŽSTVO Zakázaná spolupráca

🇸🇰 Poľnohospodárske družstvo Kotešová v konkurze

  • IČO00210781
  • DIČ2020442424
  • IČ DPHSK2020442424
  • NACE0141 · Chov dojníc

Družstvo, registrovaná 1950, so sídlom v Kotešová, SK. Pôsobí v odvetví Chov dojníc, 3 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Zakázaná spolupráca Tvrdý stop-signál
Kredit F · 0/100 Kritické riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 52k € Zisk 2 917 €
Zamestnanci 2 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
52k €
EBITDA · 2025
12k €
Čistý zisk · 2025
2 917 €
Aktíva spolu
192k €
Zamestnanci
2
CRZ zmluvy
3
Σ 1 487 €
Kredit
F· 0/100
Vznik
1950
· 76 rokov
Tato firma je v konkurze. Nové obchodné vzťahy sú výrazne obmedzené; pred uzatvorením zmluvy konzultuj s insolvenčným správcom.
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zakázaná spolupráca

Detegované sankcie, zákaz účasti vo verejnom obstarávaní, konkurz alebo likvidácia. Spolupráca je zakázaná podľa sankčných predpisov a pravidiel AML.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Konkurz
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne 5 504 €
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
F
0 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 0
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 65
Financie / 03

Posledné výkazy pred zmenou statusu.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 19k 38k 58k 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 52k € 12k € 2 917 € 192k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka2025
Tržby52 tis. €
EBITDA12 tis. €
EBITDA marža22.4 %
Čistý zisk3 tis. €
Aktíva spolu192 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

JS
Predseda
Ján Svrček
Od 2023-12-06
JM
predseda
JUDr. Marian Kostelný
Od 2019-01-10
Do 2018-12-14
JS
predseda
Ján Svrček
Od 2018-12-15
Do 2024-01-04

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ján Svrček predseda 2018-12-15 2023-12-06
Martin Chupáč člen 2018-12-15 2022-07-18
Martin Chupáč člen 2018-12-15 2022-05-04
Ján Hozák člen 2018-08-16 2018-06-29
Eva Podkrivacká Člen dozorného orgánu 2018-06-29 2024-01-04
Eva Podkrivacká Člen dozorného orgánu 2018-06-29 2023-12-06
Juraj Chrumko člen predstavenstva 2018-06-29 2022-10-21
Juraj Chrumko člen predstavenstva 2018-06-29 2023-03-22
Marián Grušpier člen predstavenstva 2018-06-29 2022-10-21

Sieť prepojení

Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).

Skutoční vlastníci (RPVS)

Ján Svrček
od 2025-03-13
Juraj Chrumko
od 2020-01-22 · do 2023-05-23
Martin Chupáč
od 2020-01-22 · do 2022-08-25
Marián Grušpier
od 2020-01-22 · do 2023-05-23
Štefan Lamlech
od 2020-01-22 · do 2025-03-13
Ján Svrček
od 2020-01-22 · do 2025-03-13
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 12 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Poľnohospodárske družstvo KotešováRPO
Vznik
1950-02-20 · 76 rokov
Právna forma
DružstvoRPO
IČO
00210781RPO
DIČ
2020442424FS
IČ DPH
SK2020442424 · aktívneFS
NACE
0141 · Chov dojníc
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Kotešová
Krajina
SK
IBAN
SK9709000000000076513603FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
3 zmlúv 1 487 € celková hodnota 2025-08-19 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2017-06-20 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku č. ZA60028 80k €
2016-07-29 Plemenárske služby Slovenskej republiky, š. p. 1141/2016/dojnice 25k €
2015-11-06 Plemenárske služby Slovenskej republiky, š. p. Zmluva o poskytnutí služby č. 746/2015/Dojnice 10k €
2020-12-12 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva č.DZN03025 o poskytnutí pomoci vo forme úľav na environmentálnych daniach 10k €
2018-08-17 Plemenárske služby Slovenskej republiky, š. p. Zmluva o poskytnutí služby č 5093/2018/VDJ 6 810 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Poľnohospodárske družstvo Kotešová nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
2024-09-19
Okresný súd Žilina v právnej veci zastaveného konkurzného konania na majetok dlžníka: Poľnohospodárske družstvo Kotešová, so sídlom Kotešová 013 61, IČO: 00 210 781, právne zastúpeného: Mgr. Jana Králiková Čížová, advokátka, so sídlom Budatínska Lehota 258, 024 01 Kysucké Nové Mesto, na návrh navrhovateľov - veriteľov: 1/ Poľnohospodárske družstvo Krásin, so sídlom Dolná Súča 964, 913 32 Dolná Súča, IČO: 00 206 814, 2/ LKV, spol. s r.o., so sídlom Svederník 48, 013 32 Svederník, IČO: 31 618 154,
bankruptcy
2024-07-31
Okresný súd Žilina v právnej veci začatého konkurzného konania na majetok dlžníka: Poľnohospodárske družstvo Kotešová, so sídlom Kotešová 013 61, IČO: 00 210 781, právne zastúpeného: Mgr. Jana Králiková Čížová, advokátka, so sídlom Budatínska Lehota 258, 024 01 Kysucké Nové Mesto, na návrh navrhovateľov - veriteľov: 1/ Poľnohospodárske družstvo Krásin, so sídlom Dolná Súča 964, 913 32 Dolná Súča, IČO: 00 206 814, 2/ LKV, spol. s r.o., so sídlom Svederník 48, 013 32 Svederník, IČO: 31 618 154, 3/
bankruptcy
2024-06-25
Okresný súd Žilina v právnej veci začatého konkurzného konania na majetok dlžníka: Poľnohospodárske družstvo Kotešová, so sídlom Kotešová 013 61, IČO: 00 210 781, právne zastúpený: Mgr. Jana Králiková Čížová, advokát, so sídlom Budatínska Lehota 258, 024 01 Kysucké Nové Mesto, na návrh navrhovateľov - veriteľov: 1/ Poľnohospodárske družstvo Krásin, so sídlom: 964, 913 32 Dolná Súča, IČO: 00 206 814, 2/ LKV, spol. s r.o., so sídlom: 48, 013 32 Svederník, IČO: 31 618 154 a 3/ Agropodnik a. s. Trna
bankruptcy
2024-06-14
UPOVEDOMENIE o termíne pojednávania Spisová značka: 7K/6/2024 vo veci navrhovateľov - veriteľov: 1/ Poľnohospodárske družstvo Krásin, so sídlom: 964, 913 32 Dolná Súča, IČO: 00 206 814, 2/ LKV, spol. s r.o., so sídlom: 48, 013 32 Svederník, IČO: 31 618 154 a 3/ Agropodnik a. s. Trnava, so sídlom: Chovateľská 1, 917 01 Trnava, IČO: 31 420 494, veritelia 1/ až 3/ právne zast
bankruptcy
2024-06-14
Na všetkých podaniach v tejto veci uveďte spisovú značku: 7K/6/2024 PREDVOLANIE Vo veci Navrhovateľov - veriteľov: 1/ Poľnohospodárske družstvo Krásin, so sídlom: 964, 913 32 Dolná Súča, IČO: 00 206 814, 2/ LKV, spol. s r.o., so sídlom: 48, 013 32 Svederník, IČO: 31 618 154 a 3/ Agropodnik a. s. Trnava, so sídlom: Chovateľská 1, 917 01 Trnava, IČO: 31 420 494, veritelia 1/ až 3/ právne zastúpení JUDr. Jana Veľas Hlucháňová, advokát, so sídlom Červeňanského 540, 014 01 Bytča, IČO: 50 053 2
bankruptcy
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/00210781/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/00210781/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "00210781",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →