🇸🇰 Družstvo · Košeca · SK
Poľnohospodárske družstvo 1.Máj so sídlom v Košeci v konkurze
IČO00200115DIČ2020436231NACE0162 · Služ.súvis.s chov.zvier.EST.1950 · 76r.
Compliance · Štandardný profilKredit · F · 0/1000 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaF · 0/100
F
0/100
Kritické riziko · iba na predplatbu.
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Zamestnanci
0
Kredit
F· 0/100
Vznik
1950
· 76 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
F
0 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Poľnohospodárske družstvo 1.Máj so sídlom v Košeci v konkurze nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Účtovné závierky.
Auditované závierky pochádzajú zo slovenského registra RUZ (Register účtovných závierok). Pre túto firmu sme ešte nestiahli detail po rokoch.
| — |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IP
Likvidátor
Ing. Pavol Palček
IJ
člen prestavenstva
Ing. Jana Zavacká
DS
člen predstavenstva
Dana Schillerová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Jozefína Kňažková | Člen dozorného orgánu | 2006-03-17 | — |
| Ľubomíra Nemcová | Člen dozorného orgánu | 2006-03-17 | — |
| Oľga Vranová | Člen dozorného orgánu | 2006-03-17 | — |
| Ing. Milan Kňažko | člen predstavenstva | 2001-03-02 | — |
| Ing. Pavol Palček | predseda družstva | 2001-03-02 | — |
| Ján Egly | člen predstavenstva | 2001-03-02 | — |
| Ján Živčic | člen predstavenstva | 2001-03-02 | — |
| Jaroslav Krcheň | Člen dozorného orgánu | 2001-03-02 | — |
| Jaroslav Kubový | Člen dozorného orgánu | 2001-03-02 | — |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
2020-06-05
Okresný súd Trenčín v právnej veci navrhovateľa - dlžníka Poľnohospodárske družstvo 1. Máj so sídlom v Košeci v konkurze, so sídlom Zliechovská cesta 384, 018 64 Košeca, IČO 00 200 115, ktorého správcom je KRIVANKON, k.s. so sídlom Trnavská cesta 74B, 821 02 Bratislava, IČO 47 752 785, značka správcu S1704, o určenie, či sa na podanie prihliada ako na prihlášku takto
bankruptcy
2016-05-13
Okresný súd Trenčín v právnej veci vyhláseného konkurzu na majetok úpadcu Poľnohospodárske družstvo 1. Máj so sídlom v Košeci v konkurze, so sídlom Zliechovská cesta 384, 018 64 Košeca, IČO 00 200 115, ktorého správcom je KRIVANKON, k.s. so sídlom Trnavská cesta 74B, 821 02 Bratislava, IČO 47 752 785, značka správcu S1704
o návrhu obchodnej spoločnosti Slovenská konsolidačná, a.s. so sídlom Cintorínska 21, 814 99 Bratislava, IČO 35 776 005, na vstup do konkurzného konania, resp. na potvrdenie p
bankruptcy
2016-05-12
O z n a m
Okresný súd Trenčín v právnej veci povolenej reštrukturalizácie dlžníka Poľnohospodárske družstvo 1. Máj so sídlom v Košeci v konkurze, so sídlom Zliechovská cesta 384, 018 64 Košeca, IČO 00 200 115, o námietke zaujatosti vznesenej správcom konkurznej podstaty JUDr. Matúša Košara, o dovolaní správcu konkurznej podstaty proti uzneseniu Krajského súdu v Bratislave zo dňa 9. januára 2016, č.k. 1Ncb/60/2014-1137, uverejňuje uznesenie Najvyššieho súdu Slovenskej republiky, č.k. 2Obd
bankruptcy
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
Poľnohospodárske družstvo 1.Máj so sídlom v Košeci v konkurzeRPO
Sídlo
Zliechovská cesta 384
Vznik
1950-08-01 · 76 rokov
Právna forma
DružstvoRPO
IČO
00200115RPO
DIČ
2020436231FS
NACE
0162 · Služ.súvis.s chov.zvier.
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Košeca
Krajina
SK
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/00200115/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/00200115/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "00200115", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.