AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ Štandardný profil

🇸🇰 PD Klatov, a.s.

  • IČO00193909
  • DIČ2020494773
  • IČ DPHSK2020494773
  • NACE0141 · Chov dojníc

Akciová spoločnosť, registrovaná 1958, so sídlom v Nižný Klátov, SK. Pôsobí v odvetví Chov dojníc, 14 verejných zmlúv v CRZ, 1 projektov z EÚ fondov.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 491k € Zisk 7 921 €
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
491k €
↗ +35.7% YoY
EBITDA · 2024
203k €
Čistý zisk · 2024
7 921 €
Aktíva spolu
1.73mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
14
Σ 237k €
EU projekty
1
Σ 144k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1958
· 68 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 54 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 178k 357k 540k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 491k € 203k € 7 921 € 1.73 mil. € RUZ závierka
2023 362k € 281k € 133k € 1.76 mil. € RUZ závierka
2022 290k € 53k € -67k € 1.57 mil. € RUZ závierka
2021 182k € 85k € -62k € 1.26 mil. € RUZ závierka
2020 155k € -45k € -174k € 1.66 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby491 tis. €362 tis. €290 tis. €182 tis. €155 tis. €181 tis. €
EBITDA203 tis. €281 tis. €53 tis. €85 tis. €-45 tis. €142 tis. €
EBITDA marža41.3 %77.5 %18.3 %46.5 %-29.1 %78.7 %
Čistý zisk8 tis. €133 tis. €-67 tis. €-62 tis. €-174 tis. €-31 tis. €
Aktíva spolu1.73 M €1.76 M €1.57 M €1.26 M €1.66 M €1.48 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IO
Člen dozorného orgánu
Ing. Ondrej Hudák
Od 2022-10-25
IV
Člen predstavenstva
Ing. Viera Ruščák Balogová
Od 2022-10-25
IM
Predseda predstavenstva
Ing. Michal Hudák
Od 2022-03-01

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Anastázia Focková Člen dozorného orgánu 2015-04-30
Anna Kováčová člen predstavenstva 2012-05-08
František Mikula Člen dozorného orgánu 2012-05-08
Jozef Balog podpredseda predstavenstva 2012-05-08
Štefan Mačinga člen predstavenstva 2012-05-08
Michal Hudák Predseda predstavenstva 2022-03-01 2022-11-24
František Štefanovič člen predstavenstva 2012-05-08 2022-10-25
František Štefanovič člen predstavenstva 2012-05-08 2022-11-24
Františka Kováčová Člen dozorného orgánu 2012-05-08 2015-04-30

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Jozef Balog
od 2017-10-30
Ondrej Hudák
od 2017-10-30
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
PD Klatov, a.s.RPO
Sídlo
Hlavná 53
Vznik
1958-09-30 · 68 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
00193909RPO
DIČ
2020494773FS
IČ DPH
SK2020494773 · aktívneFS
NACE
0141 · Chov dojníc
NUTS región
Košický kraj
Obec
Nižný Klátov
Krajina
SK
IBAN
SK1802000000000002611542FS
Bankové účty
5 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
14 zmlúv 237k € celková hodnota 2025-11-15 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2015-01-07 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku č. KE02563 244k €
2022-11-14 Pôdohospodárska platobná agentúra ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU č. 309060ADR3 79k €
2015-09-07 Pôdohospodárska platobná agentúra ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU Č. KE02693 70k €
2024-04-24 Košice Región Turizmus Zmluva o poskytnutí dotácie č. 06709/2024/ORR-12425 (295/21/2024/36) 30k €
2022-11-29 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva č.SMS2022/00423 o poskytnutí dotácie na sucho 26k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
PD Klatov, a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/00193909/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/00193909/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "00193909",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →