SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 TAMPEX s. r. o.

  • IČO56570546
  • DIČ2122349185
  • IČ DPHSK2122349185
  • NACE7311 · Reklamné agentúry

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2024, so sídlom v Prešov, SK. Pôsobí v odvetví Reklamné agentúry, 8 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 82/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 1.2 mil. € Zisk 208k €
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
1.2mil. €
↗ +395.2% YoY
EBITDA · 2025
296k €
Čistý zisk · 2025
208k €
Aktíva spolu
570k €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
8
Σ 413k €
Kredit
A· 82/100
Vznik
2024
· 2 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A
82 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 16
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 434k 868k 1M 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 1.2 mil. € 296k € 208k € 570k € RUZ závierka
2024 242k € 148k € 118k € 377k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka20252024
Tržby1.20 M €242 tis. €
EBITDA296 tis. €148 tis. €
EBITDA marža24.8 %61.3 %
Čistý zisk208 tis. €118 tis. €
Aktíva spolu570 tis. €377 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

II
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ivan Kočiško
Od 2025-08-22
MK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Michal Kočiško
Od 2025-08-22
MK
Konateľ
Michal Kočiško
Od 2024-10-17

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Michal Kočiško Konateľ 2024-10-17 2025-08-21
Michal Kočiško Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2024-10-17 2025-08-21

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Michal Kočiško
od 2025-02-21
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
TAMPEX s. r. o.RPO
Sídlo
Košická 32/A
Vznik
2024-10-17 · 2 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
56570546RPO
DIČ
2122349185FS
IČ DPH
SK2122349185 · aktívneFS
NACE
7311 · Reklamné agentúry
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Prešov
Krajina
SK
IBAN
SK0511000000002941188921FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS

Poloha

Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →

Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
8 zmlúv 413k € celková hodnota 2026-03-31 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2026-03-31 Košice Región Turizmus Rámcová zmluva o poskytovaní reklamných služieb 168k €
2025-03-24 Košice Región Turizmus Rámcová zmluva o poskytovaní reklamných služieb 166k €
2025-08-12 Správa rezortných zariadení Ministerstva kultúry SR Zmluva o dielo 56k €
2026-02-16 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Prešov Dohoda, §60, príspevok pre zamestnávateľa, ŠR - v zmysle schémy DM a mimo schémy 16k €
2025-07-25 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Prešov §60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR 7 003 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
TAMPEX s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/56570546/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/56570546/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "56570546",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →