SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 NN Finančné služby, s.r.o.

  • IČO55299491
  • DIČ2121967155
  • IČ DPHSK7120001922
  • NACE6492 · Ost.poskytovanie úverov

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2023, so sídlom v Bratislava - mestská časť Staré Mesto, SK. Pôsobí v odvetví Ost.poskytovanie úverov.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit C · 68/100 Stredné riziko
NIS2 Important Príloha · banking
Tržby · 2025 3.61 mil. € Zisk -390k €
Zamestnanci 50–99 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
3.61mil. €
↗ +7.8% YoY
EBITDA · 2025
-451k €
Čistý zisk · 2025
-390k €
Aktíva spolu
2.66mil. €
Zamestnanci
50–99
Kredit
C· 68/100
Vznik
2023
· 3 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
C
68 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 24
Profitabilita 30
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 1M 3M 4M 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 3.61 mil. € -451k € -390k € 2.66 mil. € RUZ závierka
2024 3.34 mil. € -330k € -312k € 1.36 mil. € RUZ závierka
2023 1.16 mil. € -626k € -511k € 1.31 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023
Tržby3.61 M €3.34 M €1.16 M €
EBITDA-451 tis. €-330 tis. €-626 tis. €
EBITDA marža-12.5 %-9.9 %-54 %
Čistý zisk-390 tis. €-312 tis. €-511 tis. €
Aktíva spolu2.66 M €1.36 M €1.31 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IB
Konateľ
Ing. Branislav Buštík
Od 2023-04-01
IJ
Člen dozorného orgánu
Ing. Jozef Dúcky
Od 2023-04-01
IK
Konateľ
Ing. Klára Tomašovičová
Od 2023-04-01

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Miroslava Jandorfová Člen dozorného orgánu 2023-04-01
Ing. Peter Brudňák Člen dozorného orgánu 2023-04-01
Ing. Peter Jung Člen dozorného orgánu 2023-04-01
Mgr. Martin Višňovský, PhD. Člen dozorného orgánu 2023-04-01
PhDr. Peter Marko Konateľ 2023-04-01

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 12 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
NN Finančné služby, s.r.o.RPO
Sídlo
Jesenského 4/C
Vznik
2023-04-01 · 3 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
55299491RPO
DIČ
2121967155FS
IČ DPH
SK7120001922 · aktívneFS
NACE
6492 · Ost.poskytovanie úverov
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Krajina
SK

Poloha

Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →

Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
ImportantKlasifikácia subjektu
NN Finančné služby, s.r.o. je zaradená ako important subjekt podľa prílohy II · banking. Firma má povinnosť oznamovať kybernetické bezpečnostné incidenty do 24 hodín, podstúpiť externý audit raz za dva roky a registrovať sa v NÚKIB.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/55299491/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/55299491/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "55299491",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 2d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 2d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 2d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 2d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 2d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →