SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Excellente s. r. o.
- IČO54659418
- DIČ2121751016
- NACE9319 · Ost.športové čin.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2022, so sídlom v Chorvátsky Grob, SK. Pôsobí v odvetví Ost.športové čin., 2 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 81/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
16k €
Zisk 495 €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
16k €
↗ +38.9% YoY
EBITDA · 2024
919 €
Čistý zisk · 2024
495 €
Aktíva spolu
8 623 €
Zamestnanci
0
CRZ zmluvy
2
Σ 2 150 €
Kredit
A· 81/100
Vznik
2022
· 4 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
81 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
32
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
60
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 16k € | 919 € | 495 € | 8 623 € | RUZ závierka |
| 2023 | 12k € | 580 € | 459 € | 5 989 € | RUZ závierka |
| 2022 | 37k € | 212 € | 129 € | 9 584 € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Tržby | 16 tis. € | 12 tis. € | 37 tis. € |
| EBITDA | 919 € | 580 € | 212 € |
| EBITDA marža | 5.6 % | 4.9 % | 0.6 % |
| Čistý zisk | 495 € | 459 € | 129 € |
| Aktíva spolu | 9 tis. € | 6 tis. € | 10 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
DP
Konateľ
Denisa Paulechová
DP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Denisa Paulechová
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
Excellente s. r. o.RPO
Sídlo
Nevädzová 3792/29
Vznik
2022-06-10 · 4 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
54659418RPO
DIČ
2121751016FS
NACE
9319 · Ost.športové čin.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Chorvátsky Grob
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2024-04-05 | Mesto Dubnica nad Váhom | Zmluva o spolupráci pri umeleckom predstavení | 2 150 € |
| 2024-05-16 | Mesto Dubnica nad Váhom | Zmluva o spolupráci pri umeleckom predstavení | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Excellente s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/54659418/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/54659418/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "54659418", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →