SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 SKEAGIS HOSTING, s. r. o.
- IČO54217016
- DIČ2121594816
- IČ DPHSK2121594816
- NACE6220
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2021, so sídlom v Martin, SK. Pôsobí v odvetví 6220, 5 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 83/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
572k €
Zisk 35k €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
572k €
↗ +29.5% YoY
EBITDA · 2024
45k €
Čistý zisk · 2024
35k €
Aktíva spolu
41k €
Zamestnanci
0
CRZ zmluvy
5
Σ 447 €
Kredit
A· 83/100
Vznik
2021
· 5 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
83 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
40
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
75
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 572k € | 45k € | 35k € | 41k € | RUZ závierka |
| 2023 | 442k € | 87k € | 68k € | 84k € | RUZ závierka |
| 2022 | 251k € | 67k € | 53k € | 72k € | RUZ závierka |
| 2021 | 2 309 € | 457 € | 373 € | 5 461 € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby | 572 tis. € | 442 tis. € | 251 tis. € | 2 tis. € |
| EBITDA | 45 tis. € | 87 tis. € | 67 tis. € | 457 € |
| EBITDA marža | 7.8 % | 19.6 % | 26.6 % | 19.8 % |
| Čistý zisk | 35 tis. € | 68 tis. € | 53 tis. € | 373 € |
| Aktíva spolu | 41 tis. € | 84 tis. € | 72 tis. € | 5 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
ML
Konateľ
Mgr. Ladislav Habiňák
ML
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Ladislav Habiňák
MZ
Konateľ
Mirko Zibolen
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Mirko Zibolen | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2021-11-06 | — |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
SKEAGIS HOSTING, s. r. o.RPO
Sídlo
Záborského 10089/20
Vznik
2021-11-06 · 5 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
54217016RPO
DIČ
2121594816FS
IČ DPH
SK2121594816 · aktívneFS
NACE
6220
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Martin
Krajina
SK
IBAN
SK1609000000005184959533FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2024-04-03 | Agropodnik Slamoz spol. s r.o. | Zmluva o cyklickom poskytovaní služby aplikačný hosting | 447 € |
| 2024-03-25 | Agropodnik Slamoz spol. s r.o. | ZMLUVA O SPRACÚVANÍ OSOBNÝCH ÚDAJOV | 0 € |
| 2024-02-22 | Vysokoškolský poľnohospodársky podnik SPU, s.r.o. | Zmluva o cyklickom poskytovaní služby aplikačný hosting | 0 € |
| 2023-11-07 | Stredná odborná škola hotelových služieb a dopravy, Zvolenská cesta 83, Lučenec | Zmluva o cyklickom poskytovaní služby aplikačný hosting | 0 € |
| 2022-06-14 | Vysokoškolský poľnohospodársky podnik SPU, s.r.o. | Zmluva o spracúvaní osobných údajov medzi prevádzkovateľom a sprostredkovateľom | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
SKEAGIS HOSTING, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/54217016/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/54217016/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "54217016", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →