SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Sketch s. r. o.

  • IČO54087988
  • DIČ2121565732
  • IČ DPHSK2121565732
  • NACE7020

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2021, so sídlom v Bratislava - mestská časť Ružinov, SK. Pôsobí v odvetví 7020, 2 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 89/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 2.47 mil. € Zisk 59k €
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
2.47mil. €
↗ +2.7% YoY
EBITDA · 2024
128k €
Čistý zisk · 2024
59k €
Aktíva spolu
707k €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
2
Σ 209k €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2021
· 5 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A
89 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 40
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 60
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 897k 2M 3M 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 2.47 mil. € 128k € 59k € 707k € RUZ závierka
2023 2.41 mil. € 138k € 76k € 592k € RUZ závierka
2022 1.93 mil. € 154k € 104k € 444k € RUZ závierka
2021 345k € 89k € 77k € 426k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka2024202320222021
Tržby2.47 M €2.41 M €1.93 M €345 tis. €
EBITDA128 tis. €138 tis. €154 tis. €89 tis. €
EBITDA marža5.2 %5.8 %8 %25.9 %
Čistý zisk59 tis. €76 tis. €104 tis. €77 tis. €
Aktíva spolu707 tis. €592 tis. €444 tis. €426 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

PM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Peter Mihál
Od 2021-11-16
PM
Konateľ
Peter Mihál
Od 2021-11-09
IJ
Konateľ
Ing. Jana Gbúrová
Od 2021-09-22
Do 2021-11-15

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Jana Gbúrová Konateľ 2021-09-22 2021-11-09

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Peter Mihál
od 2025-07-07
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Sketch s. r. o.RPO
Sídlo
Ružomberská 1572/6
Vznik
2021-09-22 · 5 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
54087988RPO
DIČ
2121565732FS
IČ DPH
SK2121565732 · aktívneFS
NACE
7020
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Ružinov
Krajina
SK
IBAN
SK1211000000002949122425FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv 209k € celková hodnota 2025-08-21 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-08-21 Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Kúpna zmluva 174k €
2023-04-14 Ministerstvo spravodlivosti SR Kúpna Zmluva 34k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Sketch s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/54087988/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/54087988/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "54087988",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →