SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 PEREGRINE s. r. o.
- IČO53688821
- DIČ2121459758
- IČ DPHSK2121459758
- LEI254900GA2TSLNL9NOR25
- NACE8210
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2021, so sídlom v Trnava, SK. Pôsobí v odvetví 8210.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 82/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
7.06mil. €
↗ +448.5% YoY
EBITDA · 2025
868k €
Čistý zisk · 2025
743k €
Aktíva spolu
7.68mil. €
Zamestnanci
5–9
Kredit
A· 82/100
Vznik
2021
· 5 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
79 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
82 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
40
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7.06 mil. € | 868k € | 743k € | 7.68 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 1.29 mil. € | -408k € | -412k € | — | RUZ závierka |
| 2023 | 477k € | 703 € | -3 056 € | 292k € | RUZ závierka |
| 2022 | — | -93 € | -121 € | 5 449 € | RUZ závierka |
| 2021 | 316 € | 50 € | 42 € | 5 050 € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 7.06 M € | 1.29 M € | 477 tis. € | — | 316 € |
| EBITDA | 868 tis. € | -408 tis. € | 703 € | -93 € | 50 € |
| EBITDA marža | 12.3 % | -31.7 % | 0.1 % | — | 15.8 % |
| Čistý zisk | 743 tis. € | -412 tis. € | -3 tis. € | -121 € | 42 € |
| Aktíva spolu | 7.68 M € | — | 292 tis. € | 5 tis. € | 5 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
OK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Oleksandr Kazmin
MP
Konateľ
Mgr. Peter Balogh
OK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Oleksandr Kazmin
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Natalya Vereshchagina | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-25 | 2022-09-13 |
| Natalya Vereshchagina | Konateľ | 2022-05-13 | 2024-01-31 |
| Natalya Vereshchagina | Konateľ | 2022-05-13 | 2024-02-05 |
| Ing. Pavol Grožaj | Konateľ | 2021-04-02 | 2022-05-24 |
| Ing. Pavol Grožaj | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2021-04-02 | 2022-05-24 |
| Ing. Pavol Grožaj | Konateľ | 2021-04-02 | 2022-05-13 |
| Marcela Grožaj | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2021-04-02 | 2022-05-24 |
| Marcela Grožaj | Konateľ | 2021-04-02 | 2022-05-13 |
| Marcela Grožaj | Konateľ | 2021-04-02 | 2022-05-24 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
PEREGRINE s. r. o.RPO
Sídlo
Mikovíniho 19
Vznik
2021-04-02 · 5 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
53688821RPO
DIČ
2121459758FS
IČ DPH
SK2121459758 · aktívneFS
LEI
254900GA2TSLNL9NOR25GLEIF
NACE
8210
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Trnava
Krajina
SK
IBAN
BE24967741785638FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
PEREGRINE s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/53688821/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/53688821/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "53688821", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →