SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Advokátska kancelária REDANT s. r. o.

  • IČO53682581
  • DIČ2121458746
  • IČ DPHSK2121458746
  • NACE6910 · Právne činnosti

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2021, so sídlom v Bratislava - mestská časť Staré Mesto, SK. Pôsobí v odvetví Právne činnosti, 3 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit B · 71/100 Nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 55k € Zisk 16k €
Zamestnanci 1 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
55k €
↘ -23.6% YoY
EBITDA · 2025
43k €
Čistý zisk · 2025
16k €
Aktíva spolu
295k €
Zamestnanci
1
CRZ zmluvy
3
Σ 231k €
Kredit
B· 71/100
Vznik
2021
· 5 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 46 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
B
71 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 40
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 65
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 48k 96k 145k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 55k € 43k € 16k € 295k € RUZ závierka
2024 72k € 30k € 8 501 € 280k € RUZ závierka
2023 73k € 19k € 188 € 269k € RUZ závierka
2022 132k € 1 206 € 815 € 34k € RUZ závierka
2021 102k € 17k € 13k € 31k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka20252024202320222021
Tržby55 tis. €72 tis. €73 tis. €132 tis. €102 tis. €
EBITDA43 tis. €30 tis. €19 tis. €1 tis. €17 tis. €
EBITDA marža78.1 %42.1 %26.6 %0.9 %16.5 %
Čistý zisk16 tis. €9 tis. €188 €815 €13 tis. €
Aktíva spolu295 tis. €280 tis. €269 tis. €34 tis. €31 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Jozef Maruniak
Od 2025-09-25
MJ
Konateľ
Mgr. Jozef Maruniak
Od 2021-03-24
MJ
Konateľ
Mgr. Jozef Maruniak
Od 2021-03-24
Do 2025-09-24

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Mgr. Jozef Maruniak Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2021-03-24 2025-09-24

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Jozef Maruniak
od 2021-03-26 · do 2025-02-24
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Advokátska kancelária REDANT s. r. o.RPO
Sídlo
Konventná 6
Vznik
2021-03-24 · 5 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
53682581RPO
DIČ
2121458746FS
IČ DPH
SK2121458746 · aktívneFS
NACE
6910 · Právne činnosti
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK5102000000004432413253FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
3 zmlúv 231k € celková hodnota 2023-02-03 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2023-01-05 MH Invest II, s. r. o. Mandátna zmluva o poskytovaní právnych služieb č. 001/2023 - VO 115k €
2021-12-29 MH Invest II, s. r. o. Mandátna zmluva o poskytovaní právnych služieb č. 028/2021 - VO 115k €
2023-02-03 MH Invest II, s. r. o. Dohoda o ukončení Mandátnej zmluvy o poskytovaní právnych služieb č. 001/2023 - VO 0 €
2021-04-08 MH Invest II, s. r. o. Dodatok č. 1 k Mandátnej zmluve o poskytovaní právnych služieb č. 001/2021 - VO 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Advokátska kancelária REDANT s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/53682581/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/53682581/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "53682581",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →