SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Enhanced due diligence

🇸🇰 MPN Trans, s. r. o.

  • IČO53374223
  • DIČ2121353619
  • IČ DPHSK2121353619
  • NACE4335

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2020, so sídlom v Nová Dedinka, SK. Pôsobí v odvetví 4335.

Compliance Enhanced due diligence Rozšírená previerka
Kredit C · 57/100 Stredné riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
316k €
↗ +34.9% YoY
EBITDA · 2024
59k €
Čistý zisk · 2024
15k €
Aktíva spolu
188k €
Zamestnanci
5–9
Kredit
C· 57/100
Vznik
2020
· 6 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Enhanced due diligence

Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) 2 805 €
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
C
57 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 30
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 48
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 115k 230k 348k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 316k € 59k € 15k € 188k € RUZ závierka
2023 234k € 57k € 13k € 202k € RUZ závierka
2022 165k € 36k € 18k € 192k € RUZ závierka
2021 119k € 36k € 25k € 69k € RUZ závierka
2020 11k € 3 628 € 3 082 € 11k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka20242023202220212020
Tržby316 tis. €234 tis. €165 tis. €119 tis. €11 tis. €
EBITDA59 tis. €57 tis. €36 tis. €36 tis. €4 tis. €
EBITDA marža18.5 %24.2 %21.7 %30 %33.3 %
Čistý zisk15 tis. €13 tis. €18 tis. €25 tis. €3 tis. €
Aktíva spolu188 tis. €202 tis. €192 tis. €69 tis. €11 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

NG
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Norbert Gál
Od 2021-03-19
NG
Konateľ
Norbert Gál
Od 2020-10-20
NG
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Norbert Gál
Od 2020-10-20
Do 2021-03-18

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
MPN Trans, s. r. o.RPO
Sídlo
Jabloňová 1521/38
Vznik
2020-10-20 · 6 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
53374223RPO
DIČ
2121353619FS
IČ DPH
SK2121353619 · aktívneFS
NACE
4335
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Nová Dedinka
Krajina
SK
IBAN
SK7002000000004911520355FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MPN Trans, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/53374223/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/53374223/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "53374223",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →