SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 SANTEA - PERSONAL SERVICES, s.r.o.
- IČO53237510
- DIČ2121310279
- IČ DPHSK2121310279
- NACE4335
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2020, so sídlom v Levice, SK. Pôsobí v odvetví 4335, 2 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Enhanced due diligence
Rozšírená previerka
Kredit
B · 78/100
Nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
679k €
↗ +979.4% YoY
EBITDA · 2024
306k €
Čistý zisk · 2024
250k €
Aktíva spolu
534k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
2
Σ 84k €
Kredit
B· 78/100
Vznik
2020
· 6 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Enhanced due diligence
Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
42k €
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
B
78 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
48
Stopa v CRZ
60
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 679k € | 306k € | 250k € | 534k € | RUZ závierka |
| 2023 | 63k € | -39k € | -58k € | 338k € | RUZ závierka |
| 2022 | 33k € | -19k € | -22k € | 245k € | RUZ závierka |
| 2021 | 1 659 € | -51k € | -53k € | 151k € | RUZ závierka |
| 2020 | — | — | — | 5 000 € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 679 tis. € | 63 tis. € | 33 tis. € | 2 tis. € | — |
| EBITDA | 306 tis. € | -39 tis. € | -19 tis. € | -51 tis. € | — |
| EBITDA marža | 45.1 % | -61.6 % | -58.4 % | -3065.8 % | — |
| Čistý zisk | 250 tis. € | -58 tis. € | -22 tis. € | -53 tis. € | — |
| Aktíva spolu | 534 tis. € | 338 tis. € | 245 tis. € | 151 tis. € | 5 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IL
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ladislav Kollár
IL
Konateľ
Ing. Ladislav Kollár
AK
Konateľ
Andrej Kucej
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Andrej Kucej | Konateľ | 2020-08-19 | 2021-01-04 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (4)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Ladislav Kollár
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
SANTEA - PERSONAL SERVICES, s.r.o.RPO
Sídlo
I. Krasku 14
Vznik
2020-08-19 · 6 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
53237510RPO
DIČ
2121310279FS
IČ DPH
SK2121310279 · aktívneFS
NACE
4335
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Levice
Krajina
SK
IBAN
SK3783300000002701871959FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2024-09-02 | JASANIMA - Domov sociálnych služieb | Zmluva o zabezpečení vzdelávania zamestnancov | 84k € |
| 2024-08-27 | JASANIMA - Domov sociálnych služieb | Poradenské a konzultačné služby súvisiace s projektom vzdelávania | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
SANTEA - PERSONAL SERVICES, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/53237510/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/53237510/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "53237510", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →