🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Malacky · SK

Obilná, s. r. o.

IČO53084438DIČ2121271097IČ DPHSK7120000140NACE6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.EST.2020 · 6r.
Compliance · Enhanced due diligenceKredit · A+ · 96/1000 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Enhanced due diligence
Jeden alebo viac mäkkých signálov spustilo rozšírenú previerku — preskúmaj pred onboardingom.
Prečo? Politicky exponovaná osoba v štatutári
BonitaA+ · 96/100
A+
96/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
84k €
↘ -17.3% YoY
EBITDA · 2024
90k €
Čistý zisk · 2024
-14k €
Aktíva spolu
1.56mil. €
Zamestnanci
0
CRZ zmluvy
1
Σ 90 €
Kredit
A+· 96/100
Vznik
2020
· 6 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Enhanced due diligence

Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Prepojené
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
96 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 48
Profitabilita 30
Stopa v CRZ 55
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Obilná, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 37k 74k 111k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 84k € 90k € -14k € 1.56 mil. € RUZ závierka
2023 101k € 96k € -18k € 1.59 mil. € RUZ závierka
2022 66k € 77k € 6 723 € 1.82 mil. € RUZ závierka
2021 32k € 51k € 11k € 1.85 mil. € RUZ závierka
2020 65k € 171 € -19k € 1.77 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka20242023202220212020
Tržby84 tis. €101 tis. €66 tis. €32 tis. €65 tis. €
EBITDA90 tis. €96 tis. €77 tis. €51 tis. €171 €
EBITDA marža107.1 %94.3 %117.8 %157.5 %0.3 %
Čistý zisk-14 tis. €-18 tis. €7 tis. €11 tis. €-19 tis. €
Aktíva spolu1.56 M €1.59 M €1.82 M €1.85 M €1.77 M €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 90 € celková hodnota 2022-06-27 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2022-06-27 Základná škola Dr. Jozefa Dérera, Gen. M. R. Štefánika 7, Malacky Darovacia zmluva 90 €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

SN
Konateľ
Soren Nielsen
Od 2026-03-11
MH
Konateľ
Michael Hyldgaard
Od 2025-08-19
SB
Konateľ
Soren Bredvig
Od 2025-08-19

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Anders Holger Norgaard Konateľ 2020-05-20 2022-08-19
Anders Holger NØRGAARD Konateľ 2020-05-20 2025-08-26
Anders Holger NØRGAARD Konateľ 2020-05-20 2025-08-19

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 11 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Obilná, s. r. o.RPO
Sídlo
Vinohrádok 5741
Vznik
2020-05-20 · 6 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
53084438RPO
DIČ
2121271097FS
IČ DPH
SK7120000140 · aktívneFS
NACE
6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Malacky
Krajina
SK
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/53084438/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/53084438/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "53084438",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.