SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Orechový háj, s. r. o.
- IČO52834697
- DIČ2121170370
- IČ DPHSK2121170370
- NACE0161 · Služ.súvis.s pestovaním
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2020, so sídlom v Lučenec, SK. Pôsobí v odvetví Služ.súvis.s pestovaním, 5 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 96/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
EBITDA · 2025
-2 287 €
Čistý zisk · 2025
-12k €
Aktíva spolu
347k €
Zamestnanci
0
CRZ zmluvy
5
Σ 17k €
Kredit
A+· 96/100
Vznik
2020
· 6 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
96 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
48
Profitabilita
30
Stopa v CRZ
75
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -2 287 € | -12k € | 347k € | RUZ závierka |
| 2024 | — | 31k € | 18k € | 319k € | RUZ závierka |
| 2023 | 438 € | -4 738 € | -15k € | 287k € | RUZ závierka |
| 2022 | 4 145 € | 10k € | 2 458 € | 290k € | RUZ závierka |
| 2021 | 514 € | -23k € | -37k € | 237k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | — | — | 438 € | 4 tis. € | 514 € | 210 € |
| EBITDA | -2 tis. € | 31 tis. € | -5 tis. € | 10 tis. € | -23 tis. € | -4 tis. € |
| EBITDA marža | — | — | -1081.7 % | 248.3 % | -4515.2 % | -2140.5 % |
| Čistý zisk | -12 tis. € | 18 tis. € | -15 tis. € | 2 tis. € | -37 tis. € | -9 tis. € |
| Aktíva spolu | 347 tis. € | 319 tis. € | 287 tis. € | 290 tis. € | 237 tis. € | 242 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Ján Karšňak
JJ
Konateľ
JUDr. Jana Karšňaková
ET
Konateľ
Erik Takáč
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Erik Takáč | Konateľ | 2020-01-28 | 2020-03-16 |
| Erik Takáč | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2020-01-28 | 2020-04-29 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (4)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Ján Karšňak
Slavomír Hatina
Anna Hatinová
Matej Šarocký
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
Orechový háj, s. r. o.RPO
Sídlo
Fiľakovská cesta 290
Vznik
2020-01-28 · 6 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
52834697RPO
DIČ
2121170370FS
IČ DPH
SK2121170370 · aktívneFS
NACE
0161 · Služ.súvis.s pestovaním
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Lučenec
Krajina
SK
IBAN
SK8909000000005170315390FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2022-01-17 | Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum | Zmluva o spolupráci č. 56/2021/OC | 4 730 € |
| 2024-11-26 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva č.SPP2024/00083 o poskytnutí dotácie na platby poistného v poľnohospodárskej prvovýrobe | 3 089 € |
| 2023-11-21 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva č.SPP2023/00010 o poskytnutí dotácie na platby poistného v poľnohospodárskej prvovýrobe | 3 041 € |
| 2021-12-09 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva č.SPP2021/00029 o poskytnutí dotácie na platby poistného v poľnohospodárskej prvovýrobe | 3 026 € |
| 2022-11-02 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva č.SPP2022/00001 o poskytnutí dotácie na platby poistného v poľnohospodárskej prvovýrobe | 2 909 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Orechový háj, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/52834697/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/52834697/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "52834697", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →