SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 TRINTAK s.r.o.
- IČO52795934
- DIČ2121142826
- NACE4763 · Maloobch.s audio.nahráv.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2019, so sídlom v Komárno, SK. Pôsobí v odvetví Maloobch.s audio.nahráv..
Compliance
Zvýšené riziko
Materiálne riziko
Kredit
D · 45/100
Zvýšené riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2023
5.13 mil. €
Zisk -25k €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2023
5.13mil. €
↘ -21.9% YoY
EBITDA · 2023
-3 268 €
Čistý zisk · 2023
-25k €
Aktíva spolu
130k €
Zamestnanci
0
Kredit
D· 45/100
Vznik
2019
· 7 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zvýšené riziko
Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
942 €
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
180 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
D
45 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
56
Profitabilita
30
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 5.13 mil. € | -3 268 € | -25k € | 130k € | RUZ závierka |
| 2022 | 6.58 mil. € | 22k € | -1 010 € | 370k € | RUZ závierka |
| 2021 | 787k € | 3 681 € | 1 151 € | 6 007 € | RUZ závierka |
| 2020 | 27k € | -850 € | -850 € | 4 150 € | RUZ závierka |
| 2019 | — | — | — | 5 000 € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 5.13 M € | 6.58 M € | 787 tis. € | 27 tis. € | — |
| EBITDA | -3 tis. € | 22 tis. € | 4 tis. € | -850 € | — |
| EBITDA marža | -0.1 % | 0.3 % | 0.5 % | -3.1 % | — |
| Čistý zisk | -25 tis. € | -1 tis. € | 1 tis. € | -850 € | — |
| Aktíva spolu | 130 tis. € | 370 tis. € | 6 tis. € | 4 tis. € | 5 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
LG
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
László György
LG
Konateľ
László György
SS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Sándor Seregi
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Sándor Seregi | Konateľ | 2023-03-10 | 2024-06-11 |
| Sándor Seregi | Konateľ | 2023-03-10 | 2024-05-25 |
| János Bencze Benczik | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-11-24 | 2023-04-13 |
| János Bence Benczik | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2020-09-24 | 2022-11-23 |
| János Bence Benczik | Konateľ | 2020-08-13 | 2022-11-23 |
| János Bencze Benczik | Konateľ | 2020-08-13 | 2023-03-10 |
| János Bencze Benczik | Konateľ | 2020-08-13 | 2023-04-13 |
| Jozef Nagy | Konateľ | 2019-12-06 | 2020-08-13 |
| Jozef Nagy | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2019-12-06 | 2020-09-23 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
TRINTAK s.r.o.RPO
Sídlo
Tržničné námestie 4810
Vznik
2019-12-06 · 7 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
52795934RPO
DIČ
2121142826FS
NACE
4763 · Maloobch.s audio.nahráv.
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Komárno
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
TRINTAK s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/52795934/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/52795934/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "52795934", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →