SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Recruitment s.r.o.

  • IČO52743365
  • DIČ2121121442
  • IČ DPHSK2121121442
  • NACE7810 · Čin.agentúr sprostr.zam.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2019, so sídlom v Zamarovce, SK. Pôsobí v odvetví Čin.agentúr sprostr.zam..

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 82/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 8 421 € Zisk -7 835 €
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
8 421 €
↘ -20.0% YoY
EBITDA · 2025
3 335 €
Čistý zisk · 2025
-7 835 €
Aktíva spolu
119k €
Zamestnanci
0
Kredit
A· 82/100
Vznik
2019
· 7 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
82 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 56
Profitabilita 30
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 4k 8k 12k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 8 421 € 3 335 € -7 835 € 119k € RUZ závierka
2024 11k € 5 145 € -6 356 € 132k € RUZ závierka
2023 8 421 € 4 034 € -7 441 € 144k € RUZ závierka
2022 6 321 € 3 721 € -3 521 € 157k € RUZ závierka
2021 726 € -9 624 € -11k € 140k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby8 tis. €11 tis. €8 tis. €6 tis. €726 €
EBITDA3 tis. €5 tis. €4 tis. €4 tis. €-10 tis. €-303 €
EBITDA marža39.6 %48.9 %47.9 %58.9 %-1325.6 %
Čistý zisk-8 tis. €-6 tis. €-7 tis. €-4 tis. €-11 tis. €-328 €
Aktíva spolu119 tis. €132 tis. €144 tis. €157 tis. €140 tis. €150 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Patrícia Zajacová
Od 2023-01-25
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Jozef Zajac
Od 2022-05-17
IJ
Konateľ
Ing. Jozef Zajac
Od 2019-12-11

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Jozef Zajac Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2019-12-20 2022-05-16
Mgr. Patrícia Zajacová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2019-12-20 2023-01-24
JUDr. Monika Balaj Konateľ 2019-11-06 2019-12-11
JUDr. Monika Balaj Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2019-11-06 2019-12-19
JUDr. Monika Balaj Konateľ 2019-11-06 2019-12-19
Pavol Blaško Konateľ 2019-11-06 2019-12-19
Pavol Blaško Konateľ 2019-11-06 2019-12-11

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Recruitment s.r.o.RPO
Sídlo
Za školou I. 399/2
Vznik
2019-11-06 · 7 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
52743365RPO
DIČ
2121121442FS
IČ DPH
SK2121121442 · aktívneFS
NACE
7810 · Čin.agentúr sprostr.zam.
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Zamarovce
Krajina
SK
IBAN
SK4183300000002901917800FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Recruitment s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/52743365/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/52743365/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "52743365",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →