SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Lekáreň RPT, s. r. o.

  • IČO52740447
  • DIČ2121130022
  • IČ DPHSK2121130022
  • NACE4773 · Lekárne

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2019, so sídlom v Bojnice, SK. Pôsobí v odvetví Lekárne, 9 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 18.78 mil. € Zisk 467k €
Zamestnanci 25–49 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
18.78mil. €
↗ +116.6% YoY
EBITDA · 2024
602k €
Čistý zisk · 2024
467k €
Aktíva spolu
1.88mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
9
Σ 850 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2019
· 7 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 56
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 95
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 7M 14M 21M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 18.78 mil. € 602k € 467k € 1.88 mil. € RUZ závierka
2023 8.67 mil. € -3 704 € -52k € 1.44 mil. € RUZ závierka
2022 4.92 mil. € 102k € 65k € 864k € RUZ závierka
2021 2.44 mil. € 4 719 € -10k € 545k € RUZ závierka
2020 513k € -28k € -33k € 275k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby18.78 M €8.67 M €4.92 M €2.44 M €513 tis. €
EBITDA602 tis. €-4 tis. €102 tis. €5 tis. €-28 tis. €-6 tis. €
EBITDA marža3.2 %-0 %2.1 %0.2 %-5.4 %
Čistý zisk467 tis. €-52 tis. €65 tis. €-10 tis. €-33 tis. €-6 tis. €
Aktíva spolu1.88 M €1.44 M €864 tis. €545 tis. €275 tis. €52 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MA
Konateľ
Mgr. Andrej Vrúbel
Od 2026-02-11
MM
Konateľ
Mgr. Marcel Šulo
Od 2026-02-11
JK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jozef Kužma
Od 2020-11-20
Do 2026-02-18

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Jozef Kužma Konateľ 2020-10-27 2026-02-11
Jozef Kužma Konateľ 2020-10-27 2026-02-18
Milan Kalman Konateľ 2019-11-08 2020-11-19
Milan Kalman Konateľ 2019-11-08 2020-10-27

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Jozef Kužma
od 2020-12-07
Alena Chovancová
od 2020-01-23 · do 2020-12-07
Andrej Vrúbel
od 2020-01-23 · do 2020-12-07
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Lekáreň RPT, s. r. o.RPO
Sídlo
Opatovská cesta 1571/4
Vznik
2019-11-08 · 7 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
52740447RPO
DIČ
2121130022FS
IČ DPH
SK2121130022 · aktívneFS
NACE
4773 · Lekárne
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Bojnice
Krajina
SK
IBAN
SK1511000000002949263797FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
9 zmlúv 850 € celková hodnota 2026-01-19 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2024-07-15 Národná zoologická záhrada Bojnice Darovacia zmluva 850 €
2026-01-19 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2025-04-08 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2024-02-16 Nemocnica s poliklinikou Myjava so sídlom v Myjave Príkazná zmluva 0 €
2023-12-27 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Lekáreň RPT, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/52740447/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/52740447/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "52740447",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →