SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Liwa Arms Slovakia s.r.o.

  • IČO52610322
  • DIČ2121083536
  • IČ DPHSK2121083536
  • NACE8299 · Ost.pomocné obchod.čin.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2019, so sídlom v Bojnice, SK. Pôsobí v odvetví Ost.pomocné obchod.čin..

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 83/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 1.65 mil. € Zisk -404k €
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
1.65mil. €
↗ +132.9% YoY
EBITDA · 2025
-321k €
Čistý zisk · 2025
-404k €
Aktíva spolu
2.8mil. €
Zamestnanci
10–19
Kredit
A· 83/100
Vznik
2019
· 7 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
83 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 56
Profitabilita 30
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 597k 1M 2M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 1.65 mil. € -321k € -404k € 2.8 mil. € RUZ závierka
2024 707k € -655k € -699k € 1.85 mil. € RUZ závierka
2023 321k € -721k € -767k € 1.49 mil. € RUZ závierka
2022 96k € -533k € -577k € 1.1 mil. € RUZ závierka
2021 86k € -195k € -231k € 717k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby1.65 M €707 tis. €321 tis. €96 tis. €86 tis. €7 tis. €
EBITDA-321 tis. €-655 tis. €-721 tis. €-533 tis. €-195 tis. €-89 tis. €
EBITDA marža-19.5 %-92.6 %-224.4 %-557.5 %-227.5 %-1228.3 %
Čistý zisk-404 tis. €-699 tis. €-767 tis. €-577 tis. €-231 tis. €-93 tis. €
Aktíva spolu2.80 M €1.85 M €1.49 M €1.10 M €717 tis. €419 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IP
Konateľ
Ing. Peter Šimko
Od 2020-12-01
JR
Konateľ
JUDr. Robert Kaliňák
Od 2019-09-05
Do 2023-11-27
JR
Konateľ
JUDr. Robert Kaliňák
Od 2019-09-05
Do 2023-10-31

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
JUDr. Robert Kaliňák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2019-09-05 2019-10-30

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Liwa Arms Slovakia s.r.o.RPO
Sídlo
Nemocničná 1451/6
Vznik
2019-09-05 · 7 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
52610322RPO
DIČ
2121083536FS
IČ DPH
SK2121083536 · aktívneFS
NACE
8299 · Ost.pomocné obchod.čin.
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Bojnice
Krajina
SK
IBAN
SK3611000000002940075482FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Liwa Arms Slovakia s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/52610322/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/52610322/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "52610322",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 2d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 2d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 2d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 2d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 2d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →