SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Akadémia Consulting Plus s. r. o.
- IČO52574687
- DIČ2121092567
- NACE8559 · Ost.vzdelávanie i.n.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2019, so sídlom v Bratislava - mestská časť Karlova Ves, SK. Pôsobí v odvetví Ost.vzdelávanie i.n..
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 80/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
2 820 €
↘ -25.6% YoY
EBITDA · 2025
1 091 €
Čistý zisk · 2025
751 €
Aktíva spolu
10k €
Zamestnanci
3–4
Kredit
A· 80/100
Vznik
2019
· 7 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
80 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
56
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 820 € | 1 091 € | 751 € | 10k € | RUZ závierka |
| 2024 | 3 792 € | -7 424 € | -7 764 € | 11k € | RUZ závierka |
| 2023 | 30k € | 1 277 € | 1 134 € | 24k € | RUZ závierka |
| 2022 | 4 817 € | 623 € | 613 € | 9 149 € | RUZ závierka |
| 2021 | 1 424 € | -468 € | -468 € | 4 609 € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 3 tis. € | 4 tis. € | 30 tis. € | 5 tis. € | 1 tis. € |
| EBITDA | 1 tis. € | -7 tis. € | 1 tis. € | 623 € | -468 € |
| EBITDA marža | 38.7 % | -195.8 % | 4.3 % | 12.9 % | -32.9 % |
| Čistý zisk | 751 € | -8 tis. € | 1 tis. € | 613 € | -468 € |
| Aktíva spolu | 10 tis. € | 11 tis. € | 24 tis. € | 9 tis. € | 5 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
RM
Konateľ
RNDr. Martina Talianová, PhD.
RM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
RNDr. Martina Talianová, PhD.
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
Akadémia Consulting Plus s. r. o.RPO
Sídlo
Ľ. Fullu 3112/7
Vznik
2019-09-10 · 7 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
52574687RPO
DIČ
2121092567FS
NACE
8559 · Ost.vzdelávanie i.n.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Karlova Ves
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Akadémia Consulting Plus s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/52574687/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/52574687/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "52574687", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →