SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 unbound s. r. o. v likvidácii v likvidácii
- IČO52574415
- DIČ2121066640
- NACE8210
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2019, so sídlom v Banská Bystrica, SK. Pôsobí v odvetví 8210, 5 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Zakázaná spolupráca
Tvrdý stop-signál
Kredit
F · 0/100
Kritické riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
31k €
Zisk 121k €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
31k €
↘ -90.0% YoY
EBITDA · 2025
130k €
Čistý zisk · 2025
121k €
Aktíva spolu
16k €
Zamestnanci
0
CRZ zmluvy
5
Σ 12k €
Kredit
F· 0/100
Vznik
2019
· 7 rokov
Tato firma je v likvidácii. Právny subjekt sa zatvára; nové záväzky obvykle nie sú vymáhateľné.
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zakázaná spolupráca
Detegované sankcie, zákaz účasti vo verejnom obstarávaní, konkurz alebo likvidácia. Spolupráca je zakázaná podľa sankčných predpisov a pravidiel AML.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Likvidácia
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
F
0 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
0
Doba pôsobenia
56
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
75
Financie / 03
Posledné výkazy pred zmenou statusu.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 31k € | 130k € | 121k € | 16k € | RUZ závierka |
| 2024 | 305k € | 168k € | 153k € | 150k € | RUZ závierka |
| 2023 | 380k € | -132k € | -159k € | 234k € | RUZ závierka |
| 2022 | 273k € | -65k € | -69k € | 407k € | RUZ závierka |
| 2021 | 123k € | -46k € | -48k € | 74k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 31 tis. € | 305 tis. € | 380 tis. € | 273 tis. € | 123 tis. € | 104 tis. € |
| EBITDA | 130 tis. € | 168 tis. € | -132 tis. € | -65 tis. € | -46 tis. € | 7 tis. € |
| EBITDA marža | 426 % | 55 % | -34.7 % | -23.7 % | -36.9 % | 6.6 % |
| Čistý zisk | 121 tis. € | 153 tis. € | -159 tis. € | -69 tis. € | -48 tis. € | 5 tis. € |
| Aktíva spolu | 16 tis. € | 150 tis. € | 234 tis. € | 407 tis. € | 74 tis. € | 44 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MI
Likvidátor
Martina Ivanová
TB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Tomáš Bukoven
MI
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Martina Ivanová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Martina Ivanová | Konateľ | 2019-08-08 | — |
| Tomáš Bukoven | Konateľ | 2019-08-08 | — |
| Martina Ivanová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2019-08-08 | 2021-02-15 |
| Martina Ivanová | Konateľ | 2019-08-08 | 2021-02-15 |
| Tomáš Bukoven | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2019-08-08 | 2022-08-30 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Tomáš Bukoven
Martina Ivanová
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
unbound s. r. o. v likvidáciiRPO
Sídlo
Sládkovičova 14159/84
Vznik
2019-08-08 · 7 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
52574415RPO
DIČ
2121066640FS
NACE
8210
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Banská Bystrica
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-02-13 | Slovenská inovačná a energetická agentúra* | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ PROSTRIEDKOV MECHANIZMU NA PODPORU OBNOVY A ODOLNOSTI | 12k € |
| 2023-04-27 | Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO) | Zmluva o spolupráci a poskytnutí pomoci | 0 € |
| 2022-04-22 | Slovak Business Agency, Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky | Dohoda o ukončení Zmluvy o Virtuálnom členstve v Inkubačnom programe a poskytnutí služieb s ním súvisiacich | 0 € |
| 2021-09-06 | Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO) | Zmluva o spolupráci a poskytnutí pomoci | 0 € |
| 2021-05-19 | Slovak Business Agency | Zmluva o poskytnutí pomoci formou dlhodobého individuálneho poradenstva | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
unbound s. r. o. v likvidácii nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/52574415/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/52574415/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "52574415", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →