SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 KafíčkoTN s. r. o.
- IČO52489957
- DIČ2121044926
- NACE5611
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2019, so sídlom v Trenčín, SK. Pôsobí v odvetví 5611.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 90/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
EBITDA · 2024
2 200 €
Čistý zisk · 2024
1 860 €
Aktíva spolu
12k €
Zamestnanci
0
Kredit
A+· 90/100
Vznik
2019
· 7 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
90 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
56
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | 2 200 € | 1 860 € | 12k € | RUZ závierka |
| 2023 | 10k € | 405 € | 317 € | 8 967 € | RUZ závierka |
| 2022 | 33k € | 778 € | 577 € | 8 549 € | RUZ závierka |
| 2021 | — | — | 0 € | 0 € | RUZ závierka |
| 2020 | — | — | — | — | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | — | 10 tis. € | 33 tis. € | — | — | 12 tis. € |
| EBITDA | 2 tis. € | 405 € | 778 € | — | — | 302 € |
| EBITDA marža | — | 4 % | 2.4 % | — | — | 2.5 % |
| Čistý zisk | 2 tis. € | 317 € | 577 € | 0 € | — | 236 € |
| Aktíva spolu | 12 tis. € | 9 tis. € | 9 tis. € | 0 € | — | 9 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
RH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Rastislav Habánek
RH
Konateľ
Rastislav Habánek
JM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jana Maradíková
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Jana Maradíková | Konateľ | 2019-07-05 | — |
| Jana Maradíková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2019-07-05 | 2022-05-16 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
KafíčkoTN s. r. o.RPO
Sídlo
Bavlnárska 311/5
Vznik
2019-07-05 · 7 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
52489957RPO
DIČ
2121044926FS
NACE
5611
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Trenčín
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
KafíčkoTN s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/52489957/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/52489957/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "52489957", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →