SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Murgaš Consulting s.r.o.
- IČO52414001
- DIČ2121015248
- IČ DPHSK2121015248
- LEI097900CAKA0000114047
- NACE4100
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2019, so sídlom v Kanianka, SK. Pôsobí v odvetví 4100, 3 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 96/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
EBITDA · 2025
-23k €
Čistý zisk · 2025
-48k €
Aktíva spolu
937k €
Zamestnanci
0
CRZ zmluvy
3
Σ 35 €
Kredit
A+· 96/100
Vznik
2019
· 7 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
96 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
56
Stopa v CRZ
65
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -23k € | -48k € | 937k € | RUZ závierka |
| 2024 | 462k € | 105k € | 62k € | 1.01 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 60k € | -175k € | -186k € | 1.27 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 337k € | 115k € | 77k € | 1.49 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 409k € | 210k € | 165k € | 1.17 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | — | 462 tis. € | 60 tis. € | 337 tis. € | 409 tis. € | 18 tis. € |
| EBITDA | -23 tis. € | 105 tis. € | -175 tis. € | 115 tis. € | 210 tis. € | 6 tis. € |
| EBITDA marža | — | 22.7 % | -291 % | 34.1 % | 51.3 % | 34.1 % |
| Čistý zisk | -48 tis. € | 62 tis. € | -186 tis. € | 77 tis. € | 165 tis. € | 5 tis. € |
| Aktíva spolu | 937 tis. € | 1.01 M € | 1.27 M € | 1.49 M € | 1.17 M € | 506 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Miroslav Murgaš
IM
Konateľ
Ing. Miroslav Murgaš
MM
Konateľ
Miroslav Murgaš
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Miroslav Murgaš | Konateľ | 2019-05-28 | 2019-05-31 |
| Vladimír Uhliarik | Konateľ | 2019-05-28 | 2019-06-21 |
| Vladimír Uhliarik | Konateľ | 2019-05-28 | 2019-05-31 |
| Vladimír Uhliarik | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2019-05-28 | 2019-06-21 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
Murgaš Consulting s.r.o.RPO
Sídlo
Zlatná 732/23
Vznik
2019-05-28 · 7 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
52414001RPO
DIČ
2121015248FS
IČ DPH
SK2121015248 · aktívneFS
LEI
097900CAKA0000114047GLEIF
NACE
4100
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Kanianka
Krajina
SK
IBAN
SK7111000000002944073580FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2024-04-26 | Stredoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. | IBV Vikárky | 35 € |
| 2023-11-24 | Obec Diviaky nad Nitricou | Zmluva o budúcej zmluve o zriadení vecného bremena | 0 € |
| 2023-11-24 | Obec Diviaky nad Nitricou | Zmluva o budúcej zmluve o zriadení vecného bremena | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Murgaš Consulting s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/52414001/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/52414001/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "52414001", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →