SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Digitea s. r. o.

  • IČO52313468
  • DIČ2120996658
  • NACE7311 · Reklamné agentúry

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2019, so sídlom v Bratislava - mestská časť Ružinov, SK. Pôsobí v odvetví Reklamné agentúry.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 90/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 2 684 € Zisk 1 719 €
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
2 684 €
EBITDA · 2025
2 059 €
Čistý zisk · 2025
1 719 €
Aktíva spolu
478k €
Zamestnanci
0
Kredit
A+· 90/100
Vznik
2019
· 7 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
90 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 56
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 974.2919999999999 2k 3k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 2 684 € 2 059 € 1 719 € 478k € RUZ závierka
2024 12k € 10k € 478k € RUZ závierka
2023 49k € 39k € 254k € RUZ závierka
2022 26k € 20k € 264k € RUZ závierka
2021 -579 € -579 € 176k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby3 tis. €5 tis. €
EBITDA2 tis. €12 tis. €49 tis. €26 tis. €-579 €-307 €
EBITDA marža76.7 %-6 %
Čistý zisk2 tis. €10 tis. €39 tis. €20 tis. €-579 €-307 €
Aktíva spolu478 tis. €478 tis. €254 tis. €264 tis. €176 tis. €9 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

DP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Dr. Pavel Neogrády
Od 2021-09-24
MJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Ján Mojžiš
Od 2021-09-24
PK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Peter Kavecký
Od 2021-09-24

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Peter Kavecký Konateľ 2021-08-18
Mgr. Ján Mojžiš Konateľ 2020-06-22
Alžbeta Mojžišová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2019-04-26 2021-09-23
Alžbeta Mojžišová Konateľ 2019-04-26 2020-06-22
Alžbeta Mojžišová Konateľ 2019-04-26 2020-07-29
Juraj Kamenský Konateľ 2019-04-26 2020-06-22
Juraj Kamenský Konateľ 2019-04-26 2020-07-29
Juraj Kamenský Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2019-04-26 2021-09-23

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 10 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Digitea s. r. o.RPO
Sídlo
Jégého 220/17
Vznik
2019-04-26 · 7 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
52313468RPO
DIČ
2120996658FS
NACE
7311 · Reklamné agentúry
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Ružinov
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Digitea s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/52313468/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/52313468/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "52313468",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →