SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 MartonWay s. r. o.
- IČO52306682
- DIČ2120999793
- IČ DPHSK2120999793
- NACE6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2019, so sídlom v Bratislava - mestská časť Staré Mesto, SK. Pôsobí v odvetví Prenájom vlast.nehnuteľ., 1 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 86/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
275k €
Zisk 14k €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
275k €
↘ -14.6% YoY
EBITDA · 2024
30k €
Čistý zisk · 2024
14k €
Aktíva spolu
142k €
Zamestnanci
0
CRZ zmluvy
1
Σ 0 €
Kredit
A· 86/100
Vznik
2019
· 7 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
86 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
56
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 275k € | 30k € | 14k € | 142k € | RUZ závierka |
| 2023 | 322k € | 20k € | 5 392 € | 283k € | RUZ závierka |
| 2022 | 262k € | 18k € | 14k € | 104k € | RUZ závierka |
| 2021 | 98k € | 56k € | 50k € | 39k € | RUZ závierka |
| 2020 | 51k € | -32k € | -33k € | 9 619 € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 275 tis. € | 322 tis. € | 262 tis. € | 98 tis. € | 51 tis. € | 52 tis. € |
| EBITDA | 30 tis. € | 20 tis. € | 18 tis. € | 56 tis. € | -32 tis. € | 1 tis. € |
| EBITDA marža | 11 % | 6.3 % | 6.7 % | 57.5 % | -63.2 % | 2.1 % |
| Čistý zisk | 14 tis. € | 5 tis. € | 14 tis. € | 50 tis. € | -33 tis. € | 537 € |
| Aktíva spolu | 142 tis. € | 283 tis. € | 104 tis. € | 39 tis. € | 10 tis. € | 29 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
VK
Konateľ
Vlasta Kamarášová
ŠK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Štefan Kamaráš
BN
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Barbara Nagyová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Barbara Nagyová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2020-04-18 | 2022-05-24 |
| Barbara Nagyová | Konateľ | 2020-03-01 | 2023-12-27 |
| Barbara Nagyová | Konateľ | 2020-03-01 | 2024-03-28 |
| Štefan Kamaráš | Konateľ | 2019-05-03 | 2025-10-20 |
| Štefan Kamaráš | Konateľ | 2019-05-03 | 2025-12-18 |
| Štefan Kamaráš | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2019-05-03 | 2022-12-06 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
MartonWay s. r. o.RPO
Sídlo
Ventúrska č. 14
Vznik
2019-05-03 · 7 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
52306682RPO
DIČ
2120999793FS
IČ DPH
SK2120999793 · aktívneFS
NACE
6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK3802000000004114089654FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2023-05-23 | Ministerstvo dopravy SR | Zmluva o poskytnutí príspevku za ubytovanie odídenca | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MartonWay s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/52306682/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/52306682/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "52306682", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →