SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Agro evidencia s. r. o.

  • IČO52302601
  • DIČ2120976484
  • IČ DPHSK2120976484
  • NACE7020

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2019, so sídlom v Trnava, SK. Pôsobí v odvetví 7020, 1 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 97/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 477k € Zisk 27k €
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
477k €
↗ +23.5% YoY
EBITDA · 2025
44k €
Čistý zisk · 2025
27k €
Aktíva spolu
103k €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
1
Σ 7 911 €
Kredit
A+· 97/100
Vznik
2019
· 7 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 21 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
97 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 56
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 55
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 173k 346k 525k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 477k € 44k € 27k € 103k € RUZ závierka
2024 386k € 49k € 32k € 91k € RUZ závierka
2023 339k € 71k € 52k € 113k € RUZ závierka
2022 191k € 22k € 18k € 40k € RUZ závierka
2021 175k € 5 541 € 4 376 € 23k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby477 tis. €386 tis. €339 tis. €191 tis. €175 tis. €99 tis. €
EBITDA44 tis. €49 tis. €71 tis. €22 tis. €6 tis. €36 tis. €
EBITDA marža9.1 %12.6 %20.9 %11.7 %3.2 %35.9 %
Čistý zisk27 tis. €32 tis. €52 tis. €18 tis. €4 tis. €31 tis. €
Aktíva spolu103 tis. €91 tis. €113 tis. €40 tis. €23 tis. €39 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

JA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
JUDr. Andrej Halada
Od 2022-06-21
IL
Konateľ
Ing. Lukáš Hríbik
Od 2019-04-04
JA
Konateľ
JUDr. Andrej Halada
Od 2019-04-04

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
JUDr. Andrej Halada Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2019-04-04 2022-06-20

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Agro evidencia s. r. o.RPO
Sídlo
Paulínska 19
Vznik
2019-04-04 · 7 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
52302601RPO
DIČ
2120976484FS
IČ DPH
SK2120976484 · aktívneFS
NACE
7020
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Trnava
Krajina
SK
IBAN
SK1775000000004026904591FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 7 911 € celková hodnota 2024-05-23 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2024-05-23 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Trnava Dohoda - Právo na prvé zamestnanie 7 911 €
2021-05-03 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Trnava D O H O D A číslo: 21/08/54E/1017 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ - Opatrenie č. 1, 3A alebo 3B 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Agro evidencia s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/52302601/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/52302601/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "52302601",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →