SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 PRIVEÉ, s.r.o.

  • IČO52116948
  • DIČ2120937313
  • NACE1421

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2019, so sídlom v Bratislava - mestská časť Staré Mesto, SK. Pôsobí v odvetví 1421.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 80/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 3 000 € Zisk 94 €
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
3 000 €
↘ -82.5% YoY
EBITDA · 2025
855 €
Čistý zisk · 2025
94 €
Aktíva spolu
31k €
Zamestnanci
0
Kredit
A· 80/100
Vznik
2019
· 7 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 18 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
80 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 56
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 18k 36k 54k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 3 000 € 855 € 94 € 31k € RUZ závierka
2024 17k € 972 € 212 € 32k € RUZ závierka
2023 43k € 823 € 243 € 28k € RUZ závierka
2022 49k € 1 318 € 737 € 30k € RUZ závierka
2021 31k € 696 € 101 € 35k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby3 tis. €17 tis. €43 tis. €49 tis. €31 tis. €24 tis. €
EBITDA855 €972 €823 €1 tis. €696 €690 €
EBITDA marža28.5 %5.7 %1.9 %2.7 %2.3 %2.9 %
Čistý zisk94 €212 €243 €737 €101 €295 €
Aktíva spolu31 tis. €32 tis. €28 tis. €30 tis. €35 tis. €41 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

AK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Andrej Kusalík
Od 2023-01-11
AK
Konateľ
Andrej Kusalík
Od 2019-02-23
BN
Konateľ
Bc. Natália Selveková, MBA
Od 2019-02-23

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Andrej Kusalík Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2019-02-23 2023-01-10

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 10 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
PRIVEÉ, s.r.o.RPO
Sídlo
Gorkého 5
Vznik
2019-02-23 · 7 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
52116948RPO
DIČ
2120937313FS
NACE
1421
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
PRIVEÉ, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/52116948/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/52116948/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "52116948",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →