SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 CONCEPT CLINIC MEDICAL s.r.o.

  • IČO52112829
  • DIČ2120908262
  • IČ DPHSK2120908262
  • NACE8622 · Čin.špec.lekár.praxe

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2018, so sídlom v Bratislava - mestská časť Staré Mesto, SK. Pôsobí v odvetví Čin.špec.lekár.praxe, 1 verejných zmlúv v CRZ, 1 projektov z EÚ fondov.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 1.79 mil. € Zisk 33k €
Zamestnanci 20–24 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
1.79mil. €
↗ +12.7% YoY
EBITDA · 2024
88k €
Čistý zisk · 2024
33k €
Aktíva spolu
897k €
Zamestnanci
20–24
CRZ zmluvy
1
Σ 0 €
EU projekty
1
Σ 139k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2018
· 8 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 20 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 64
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 55
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 649k 1M 2M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 1.79 mil. € 88k € 33k € 897k € RUZ závierka
2023 1.59 mil. € 57k € 27k € 861k € RUZ závierka
2022 1.39 mil. € 107k € 80k € 634k € RUZ závierka
2021 1.07 mil. € 42k € 35k € 629k € RUZ závierka
2020 857k € 34k € 32k € 471k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby1.79 M €1.59 M €1.39 M €1.07 M €857 tis. €513 tis. €
EBITDA88 tis. €57 tis. €107 tis. €42 tis. €34 tis. €-161 tis. €
EBITDA marža4.9 %3.6 %7.7 %3.9 %4 %-31.4 %
Čistý zisk33 tis. €27 tis. €80 tis. €35 tis. €32 tis. €-163 tis. €
Aktíva spolu897 tis. €861 tis. €634 tis. €629 tis. €471 tis. €338 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IO
Konateľ
Ing. Oľga Bušo
Od 2024-04-22
AH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Andrea Hajdu
Od 2024-06-05
Do 2024-06-20
AH
Konateľ
Andrea Hajdu
Od 2024-04-22
Do 2024-06-20

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Andrea Hajdu Konateľ 2024-04-22 2024-06-06
Ing. Mgr. Magdaléna Dostálová Mitická Konateľ 2024-01-30 2024-04-22
Ing. Mgr. Magdaléna Dostálová Mitická Konateľ 2024-01-30 2024-06-04
MUDr. Jozef Hedera Konateľ 2024-01-30 2024-04-22
MUDr. Jozef Hedera Konateľ 2024-01-30 2024-06-04
Ing. Adam Hajdu Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2023-04-26 2024-06-04
Ing. Adam Hajdu Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2021-12-09 2023-04-25
Ing. Lenka Šoltysová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2020-07-16 2021-12-08
Ing. Adam Hajdu Konateľ 2019-12-19 2024-02-08

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Oľga Bušo
od 2024-08-12
Ivana Cimermanová
od 2024-08-12
Adam Hajdu
od 2023-04-05 · do 2024-08-12
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
CONCEPT CLINIC MEDICAL s.r.o.RPO
Sídlo
Žižkova 22B
Vznik
2018-12-19 · 8 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
52112829RPO
DIČ
2120908262FS
IČ DPH
SK2120908262 · aktívneFS
NACE
8622 · Čin.špec.lekár.praxe
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK1302000000005043665451FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 0 € celková hodnota 2023-05-22 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2023-05-22 Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR Zmluva o NFP č. Z312081CPC6 0 €
2020-05-22 Úrad práce sociálnych vecí a rodiny Bardejov Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu "Prvá pomoc" – Opatrenie č. 3A 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
CONCEPT CLINIC MEDICAL s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/52112829/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/52112829/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "52112829",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →