SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 ŠKOLA MASÁŽÍ, s.r.o.

  • IČO51917602
  • DIČ2120853416
  • NACE8559 · Ost.vzdelávanie i.n.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2018, so sídlom v Turčianske Teplice, SK. Pôsobí v odvetví Ost.vzdelávanie i.n..

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 80/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 4 292 € Zisk 2 319 €
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
4 292 €
↘ -45.7% YoY
EBITDA · 2025
2 799 €
Čistý zisk · 2025
2 319 €
Aktíva spolu
9 939 €
Zamestnanci
0
Kredit
A· 80/100
Vznik
2018
· 8 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
80 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 64
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 5k 10k 15k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 4 292 € 2 799 € 2 319 € 9 939 € RUZ závierka
2024 7 897 € -2 843 € -3 324 € 7 620 € RUZ závierka
2023 14k € -854 € -994 € 11k € RUZ závierka
2022 7 490 € 176 € 35 € 12k € RUZ závierka
2021 3 452 € 429 € 264 € 12k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby4 tis. €8 tis. €14 tis. €7 tis. €3 tis. €17 tis. €
EBITDA3 tis. €-3 tis. €-854 €176 €429 €7 tis. €
EBITDA marža65.2 %-36 %-6.3 %2.3 %12.4 %39.6 %
Čistý zisk2 tis. €-3 tis. €-994 €35 €264 €6 tis. €
Aktíva spolu10 tis. €8 tis. €11 tis. €12 tis. €12 tis. €12 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

JG
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jozef Gežo
Od 2022-08-16
JG
Konateľ
Jozef Gežo
Od 2018-09-13
JG
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jozef Gežo
Od 2018-09-13
Do 2022-08-15

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 10 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
ŠKOLA MASÁŽÍ, s.r.o.RPO
Sídlo
Kollárova 715/64
Vznik
2018-09-13 · 8 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
51917602RPO
DIČ
2120853416FS
NACE
8559 · Ost.vzdelávanie i.n.
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Turčianske Teplice
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ŠKOLA MASÁŽÍ, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/51917602/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/51917602/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "51917602",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →