SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Misano s.r.o.
- IČO51891549
- DIČ2120826873
- IČ DPHSK2120826873
- NACE5320 · Ost.poštové služby
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2018, so sídlom v Bratislava - mestská časť Rusovce, SK. Pôsobí v odvetví Ost.poštové služby.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 82/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
919 €
Zisk 3 200 €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
919 €
EBITDA · 2024
-13k €
Čistý zisk · 2024
3 200 €
Aktíva spolu
1.36mil. €
Zamestnanci
0
Kredit
A· 82/100
Vznik
2018
· 8 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
82 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
64
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 919 € | -13k € | 3 200 € | 1.36 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | — | -10k € | -6 430 € | 1.31 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 7 431 € | -2 545 € | -3 643 € | 1.32 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 4 225 € | -448k € | -450k € | 1.32 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 1 530 € | -12k € | -18k € | 1.77 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 919 € | — | 7 tis. € | 4 tis. € | 2 tis. € | 360 € |
| EBITDA | -13 tis. € | -10 tis. € | -3 tis. € | -448 tis. € | -12 tis. € | -21 tis. € |
| EBITDA marža | -1438 % | — | -34.2 % | -10611.9 % | -776.5 % | -5888.6 % |
| Čistý zisk | 3 tis. € | -6 tis. € | -4 tis. € | -450 tis. € | -18 tis. € | -19 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.36 M € | 1.31 M € | 1.32 M € | 1.32 M € | 1.77 M € | 1.80 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IP
Konateľ
Ing. Peter Kalás
MM
Konateľ
Mgr. Miroslav Božik
MM
Konateľ
Mgr. Miroslav Božik
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Mgr. Miroslav Božik | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2018-08-14 | 2019-01-07 |
Sieť prepojení
Štatutári (1)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
Misano s.r.o.RPO
Sídlo
Severovcov 1379/16
Vznik
2018-08-14 · 8 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
51891549RPO
DIČ
2120826873FS
IČ DPH
SK2120826873 · aktívneFS
NACE
5320 · Ost.poštové služby
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Rusovce
Krajina
SK
IBAN
SK7911000000002944066161FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Misano s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/51891549/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/51891549/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "51891549", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →