SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 PENDRAGON s. r. o.
- IČO51468891
- DIČ2120723385
- IČ DPHSK2120723385
- NACE3312 · Oprava strojov
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2018, so sídlom v Nitra, SK. Pôsobí v odvetví Oprava strojov.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 82/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
EBITDA · 2025
-3 647 €
Čistý zisk · 2025
-6 394 €
Aktíva spolu
132k €
Zamestnanci
0
Kredit
A· 82/100
Vznik
2018
· 8 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
82 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
64
Profitabilita
30
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -3 647 € | -6 394 € | 132k € | RUZ závierka |
| 2024 | — | -21k € | -55k € | 164k € | RUZ závierka |
| 2023 | — | -9 180 € | -46k € | 264k € | RUZ závierka |
| 2022 | 64k € | 45k € | 6 327 € | 338k € | RUZ závierka |
| 2021 | 604k € | 231k € | 178k € | 382k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | — | — | — | 64 tis. € | 604 tis. € | 270 tis. € |
| EBITDA | -4 tis. € | -21 tis. € | -9 tis. € | 45 tis. € | 231 tis. € | 63 tis. € |
| EBITDA marža | — | — | — | 70.5 % | 38.3 % | 23.4 % |
| Čistý zisk | -6 tis. € | -55 tis. € | -46 tis. € | 6 tis. € | 178 tis. € | 50 tis. € |
| Aktíva spolu | 132 tis. € | 164 tis. € | 264 tis. € | 338 tis. € | 382 tis. € | 343 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
JV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jaroslav Vavrík
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Martin Greguš
IM
Konateľ
Ing. Martin Greguš
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Jaroslav Vavrík | Konateľ | 2018-03-21 | — |
| Ing. Martin Greguš | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2018-03-21 | 2022-05-22 |
| Jaroslav Vavrík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2018-03-21 | 2022-09-29 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
PENDRAGON s. r. o.RPO
Sídlo
Pražská 17/2
Vznik
2018-03-21 · 8 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
51468891RPO
DIČ
2120723385FS
IČ DPH
SK2120723385 · aktívneFS
NACE
3312 · Oprava strojov
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Nitra
Krajina
SK
IBAN
SK4675000000004025696516FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
PENDRAGON s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/51468891/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/51468891/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "51468891", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →