SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 FARM HOUSE EU, s.r.o.
- IČO51442167
- DIČ2120720701
- IČ DPHSK2120720701
- NACE8299 · Ost.pomocné obchod.čin.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2018, so sídlom v Rovinka, SK. Pôsobí v odvetví Ost.pomocné obchod.čin..
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 82/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
1.45mil. €
↘ -13.1% YoY
EBITDA · 2024
37k €
Čistý zisk · 2024
-46k €
Aktíva spolu
474k €
Zamestnanci
5–9
Kredit
A· 82/100
Vznik
2018
· 8 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
82 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
64
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.45 mil. € | 37k € | -46k € | 474k € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.67 mil. € | 107k € | 16k € | 610k € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.62 mil. € | 35k € | -84k € | 739k € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.81 mil. € | 120k € | 15k € | 778k € | RUZ závierka |
| 2020 | 1.51 mil. € | 147k € | 62k € | 466k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.45 M € | 1.67 M € | 1.62 M € | 1.81 M € | 1.51 M € | 926 tis. € |
| EBITDA | 37 tis. € | 107 tis. € | 35 tis. € | 120 tis. € | 147 tis. € | 86 tis. € |
| EBITDA marža | 2.6 % | 6.4 % | 2.2 % | 6.6 % | 9.8 % | 9.3 % |
| Čistý zisk | -46 tis. € | 16 tis. € | -84 tis. € | 15 tis. € | 62 tis. € | 49 tis. € |
| Aktíva spolu | 474 tis. € | 610 tis. € | 739 tis. € | 778 tis. € | 466 tis. € | 176 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Marián Petrík
MP
Konateľ
Marián Petrík
MP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Marián Petrík
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Przemyslaw Pawel Nowak | Konateľ | 2018-07-01 | 2019-03-19 |
| Przemyslaw Pawel Nowak | Konateľ | 2018-07-01 | 2019-03-15 |
| Marián Petrík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2018-03-21 | 2022-05-21 |
| Marián Petrík | Konateľ | 2018-03-21 | 2025-02-20 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
FARM HOUSE EU, s.r.o.RPO
Sídlo
Vojenská 24/8
Vznik
2018-03-21 · 8 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
51442167RPO
DIČ
2120720701FS
IČ DPH
SK2120720701 · aktívneFS
NACE
8299 · Ost.pomocné obchod.čin.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Rovinka
Krajina
SK
IBAN
SK2009000000005154363042FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
FARM HOUSE EU, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/51442167/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/51442167/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "51442167", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →