SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 DELTA TELEKOM SERVIS s.r.o.
- IČO51422786
- DIČ2120686359
- IČ DPHSK2120686359
- NACE4222 · Výstavba elektr.sietí
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2018, so sídlom v Košice - mestská časť Barca, SK. Pôsobí v odvetví Výstavba elektr.sietí, 6 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 90/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
3.87 mil. €
Zisk 22k €
Zamestnanci
20–24
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
3.87mil. €
↗ +58.3% YoY
EBITDA · 2025
394k €
Čistý zisk · 2025
22k €
Aktíva spolu
3.01mil. €
Zamestnanci
20–24
CRZ zmluvy
6
Σ 492k €
Kredit
A+· 90/100
Vznik
2018
· 8 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
90 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
64
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
80
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.87 mil. € | 394k € | 22k € | 3.01 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 2.45 mil. € | 442k € | 43k € | 2.69 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.98 mil. € | 299k € | 36k € | 1.5 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.17 mil. € | 226k € | 30k € | 817k € | RUZ závierka |
| 2021 | 2.06 mil. € | 307k € | 117k € | 922k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 3.87 M € | 2.45 M € | 1.98 M € | 1.17 M € | 2.06 M € | 1.16 M € |
| EBITDA | 394 tis. € | 442 tis. € | 299 tis. € | 226 tis. € | 307 tis. € | 230 tis. € |
| EBITDA marža | 10.2 % | 18.1 % | 15.1 % | 19.4 % | 14.9 % | 19.9 % |
| Čistý zisk | 22 tis. € | 43 tis. € | 36 tis. € | 30 tis. € | 117 tis. € | 103 tis. € |
| Aktíva spolu | 3.01 M € | 2.69 M € | 1.50 M € | 817 tis. € | 922 tis. € | 844 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Miroslav Dujava
IS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Slavka Frementitisová
IS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Spyros Frementitis
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Tomáš Mikolaj | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-20 | — |
| Ing. Slavka Frementitisová | Konateľ | 2018-03-02 | — |
| Ing. Spyros Frementitis | Konateľ | 2018-03-02 | — |
| Ing. Miroslav Dujava | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2020-10-09 | 2022-09-09 |
| Tomáš Mikolaj | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2020-10-09 | 2022-05-19 |
| Ing. Slavka Frementitisová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2018-03-14 | 2022-05-19 |
| Ing. Spyros Frementitis | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2018-03-14 | 2022-05-19 |
| JUDr. Vladimír Novák | Konateľ | 2018-02-13 | 2018-03-13 |
| JUDr. Vladimír Novák | Konateľ | 2018-02-13 | 2018-03-02 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Spyros Frementitis
Slavka Frementitisová
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
DELTA TELEKOM SERVIS s.r.o.RPO
Sídlo
Pri salaši 2
Vznik
2018-02-13 · 8 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
51422786RPO
DIČ
2120686359FS
IČ DPH
SK2120686359 · aktívneFS
NACE
4222 · Výstavba elektr.sietí
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice - mestská časť Barca
Krajina
SK
Web
IBAN
SK1411000000002943055524FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-03-10 | Technická univerzita v Košiciach | Zmluva o dielo | 213k € |
| 2025-06-11 | Východoslovenská distribučná, a.s. | ZoD_U1_JANOVÍK - NDS, zriadenie VN a trafostaníc | 154k € |
| 2025-10-07 | Východoslovenská distribučná, a.s. | Zmluva o dielo 1117/2025 | 105k € |
| 2024-07-09 | Združenie používateľov Slovenskej akademickej dátovej siete (SANET) | Kúpna zmluva | 15k € |
| 2024-07-08 | Združenie používateľov Slovenskej akademickej dátovej siete (SANET) | Zmluva o dielo | 4 116 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
DELTA TELEKOM SERVIS s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/51422786/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/51422786/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "51422786", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →