SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 SANCTUS s.r.o.
- IČO51309491
- DIČ2120666757
- IČ DPHSK2120666757
- NACE3213 · Výroba bižutérie
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2018, so sídlom v Haligovce, SK. Pôsobí v odvetví Výroba bižutérie, 1 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
B · 74/100
Nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
161k €
Zisk 5 982 €
Zamestnanci
2
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
161k €
↘ -11.9% YoY
EBITDA · 2024
8 535 €
Čistý zisk · 2024
5 982 €
Aktíva spolu
85k €
Zamestnanci
2
CRZ zmluvy
1
Σ 15k €
Kredit
B· 74/100
Vznik
2018
· 8 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
B
74 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
64
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 161k € | 8 535 € | 5 982 € | 85k € | RUZ závierka |
| 2023 | 183k € | 13k € | 9 418 € | 89k € | RUZ závierka |
| 2022 | 172k € | 16k € | 12k € | 68k € | RUZ závierka |
| 2021 | 136k € | 10k € | 7 607 € | 50k € | RUZ závierka |
| 2020 | 108k € | 15k € | 11k € | 73k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 161 tis. € | 183 tis. € | 172 tis. € | 136 tis. € | 108 tis. € | 81 tis. € |
| EBITDA | 9 tis. € | 13 tis. € | 16 tis. € | 10 tis. € | 15 tis. € | 5 tis. € |
| EBITDA marža | 5.3 % | 6.9 % | 9.5 % | 7.4 % | 14.1 % | 6.2 % |
| Čistý zisk | 6 tis. € | 9 tis. € | 12 tis. € | 8 tis. € | 11 tis. € | 4 tis. € |
| Aktíva spolu | 85 tis. € | 89 tis. € | 68 tis. € | 50 tis. € | 73 tis. € | 37 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
BH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Bc. Helena Lainczová
ML
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Miroslav Laincz
BH
Konateľ
Bc. Helena Lainczová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Miroslav Laincz | Konateľ | 2018-01-20 | — |
| Bc. Helena Lainczová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2018-01-20 | 2022-12-02 |
| Miroslav Laincz | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2018-01-20 | 2022-12-02 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
SANCTUS s.r.o.RPO
Sídlo
Haligovce 110
Vznik
2018-01-20 · 8 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
51309491RPO
DIČ
2120666757FS
IČ DPH
SK2120666757 · aktívneFS
NACE
3213 · Výroba bižutérie
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Haligovce
Krajina
SK
IBAN
SK2883300000002202151789FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-10-09 | Slovenská inovačná a energetická agentúra* | Zmluva o poskytnutí prostriedkov mechanizmu na podporu obnovy a odolnosti | 15k € |
| 2020-04-23 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Kežmarok | Dohoda č. 20/46/54E/113 o poskytnutí príspevku v rámci projektu "Prvá pomoc" - Opatrenie č. 1 | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
SANCTUS s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/51309491/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/51309491/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "51309491", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →