SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 REVIVE s.r.o.
- IČO51237016
- DIČ2120671773
- NACE8622 · Čin.špec.lekár.praxe
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2017, so sídlom v Galanta, SK. Pôsobí v odvetví Čin.špec.lekár.praxe.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 91/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
593k €
↗ +16.6% YoY
EBITDA · 2025
232k €
Čistý zisk · 2025
157k €
Aktíva spolu
403k €
Zamestnanci
3–4
Kredit
A+· 91/100
Vznik
2017
· 9 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
91 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
72
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 593k € | 232k € | 157k € | 403k € | RUZ závierka |
| 2024 | 509k € | 144k € | 76k € | 408k € | RUZ závierka |
| 2023 | 465k € | 139k € | 82k € | 353k € | RUZ závierka |
| 2022 | 214k € | -54k € | -90k € | 163k € | RUZ závierka |
| 2021 | 196k € | 50k € | 17k € | 145k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 593 tis. € | 509 tis. € | 465 tis. € | 214 tis. € | 196 tis. € | 155 tis. € |
| EBITDA | 232 tis. € | 144 tis. € | 139 tis. € | -54 tis. € | 50 tis. € | 38 tis. € |
| EBITDA marža | 39 % | 28.3 % | 29.9 % | -25.4 % | 25.7 % | 24.3 % |
| Čistý zisk | 157 tis. € | 76 tis. € | 82 tis. € | -90 tis. € | 17 tis. € | 9 tis. € |
| Aktíva spolu | 403 tis. € | 408 tis. € | 353 tis. € | 163 tis. € | 145 tis. € | 171 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
MUDr. Regina Muránska
MS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
MUDr. Stela Muránska
MR
Konateľ
MUDr. Regina Muránska
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| MUDr. Stela Muránska | Konateľ | 2017-11-28 | — |
| MUDr. Regina Muranská | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2020-03-12 | 2021-03-19 |
| MUDr. Regina Muranská | Konateľ | 2017-11-28 | 2021-03-19 |
| MUDr. Regina Muránska | Konateľ | 2017-11-28 | 2017-12-19 |
| MUDr. Stela Muránska | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2017-11-28 | 2021-03-19 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 11 polí.
Obchodné meno
REVIVE s.r.o.RPO
Sídlo
Kpt. Nálepku 727
Vznik
2017-11-28 · 9 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
51237016RPO
DIČ
2120671773FS
NACE
8622 · Čin.špec.lekár.praxe
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Galanta
Krajina
SK
Poloha
Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
REVIVE s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/51237016/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/51237016/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "51237016", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →