SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Zvýšené riziko

🇸🇰 A GYM s. r. o.

  • IČO51198924
  • DIČ2120633339
  • NACE5210 · Skladovanie

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2017, so sídlom v Bratislava - mestská časť Petržalka, SK. Pôsobí v odvetví Skladovanie, 1 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Zvýšené riziko Materiálne riziko
Kredit C · 62/100 Stredné riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2023
4 469 €
↘ -57.5% YoY
EBITDA · 2023
819 €
Čistý zisk · 2023
108 €
Aktíva spolu
7 966 €
Zamestnanci
0
CRZ zmluvy
1
Σ 3 691 €
Kredit
C· 62/100
Vznik
2017
· 9 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zvýšené riziko

Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
C
62 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 72
Stopa v CRZ 55
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 8k 17k 26k 2021 2022 2023
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2023 4 469 € 819 € 108 € 7 966 € RUZ závierka
2022 11k € 805 € 16 € 13k € RUZ závierka
2021 23k € 3 409 € 2 628 € 21k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202320222021
Tržby4 tis. €11 tis. €23 tis. €
EBITDA819 €805 €3 tis. €
EBITDA marža18.3 %7.7 %14.6 %
Čistý zisk108 €16 €3 tis. €
Aktíva spolu8 tis. €13 tis. €21 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

AZ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Anna Záhradná
Od 2024-10-19
PZ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Pavol Záhradný
Od 2024-10-19
AZ
Konateľ
Anna Záhradná
Od 2024-10-09

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Pavol Záhradný Konateľ 2024-10-09
Alois Nedoma Konateľ 2022-12-02 2024-10-18
Alois Nedoma Konateľ 2022-12-02 2024-10-09
Mgr. Dominik Balík Konateľ 2017-11-21 2018-08-03
Mgr. Dominik Balík Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2017-11-21 2019-06-25
Mgr. Dominik Balík Konateľ 2017-11-21 2019-06-25
Mgr. Vladimír Bilohuščin Konateľ 2017-11-21 2022-12-02
Mgr. Vladimír Bilohuščin Konateľ 2017-11-21 2022-12-13
Mgr. Vladimír Bilohuščin Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2017-11-21 2024-10-18

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 10 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
A GYM s. r. o.RPO
Sídlo
Šustekova 2690/27
Vznik
2017-11-21 · 9 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
51198924RPO
DIČ
2120633339FS
NACE
5210 · Skladovanie
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Petržalka
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 3 691 € celková hodnota 2025-12-17 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-12-17 Mestská časť Bratislava-Petržalka Nájom ŠH Gercenova 25 3 691 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
A GYM s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/51198924/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/51198924/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "51198924",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →