SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 VIKTORIDENT s. r. o.

  • IČO51178036
  • DIČ2120625265
  • NACE8623 · Zubná lekárska prax

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2017, so sídlom v Košice - mestská časť Staré Mesto, SK. Pôsobí v odvetví Zubná lekárska prax, 10 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 83/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 703k € Zisk 119k €
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
703k €
↘ -21.4% YoY
EBITDA · 2025
204k €
Čistý zisk · 2025
119k €
Aktíva spolu
881k €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
10
Σ 4 750 €
Kredit
A· 83/100
Vznik
2017
· 9 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne 23 €
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
83 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 72
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 458k 917k 1M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 703k € 204k € 119k € 881k € RUZ závierka
2024 895k € 214k € 168k € 653k € RUZ závierka
2023 1.26 mil. € 275k € 187k € 615k € RUZ závierka
2022 1.21 mil. € 292k € 200k € 537k € RUZ závierka
2021 187k € 46k € 22k € 281k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby703 tis. €895 tis. €1.26 M €1.21 M €187 tis. €
EBITDA204 tis. €214 tis. €275 tis. €292 tis. €46 tis. €-50 €
EBITDA marža29 %23.9 %21.8 %24.1 %24.6 %
Čistý zisk119 tis. €168 tis. €187 tis. €200 tis. €22 tis. €-50 €
Aktíva spolu881 tis. €653 tis. €615 tis. €537 tis. €281 tis. €6 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

FK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
František Křížek
Od 2025-03-04
MN
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Nikoletta Szabó
Od 2022-06-21
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Tomáš Éli
Od 2021-10-06

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Martin Štefaňák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2021-04-01
Ing. Martin Štefaňák Konateľ 2021-03-03
Irén Szabó Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2021-10-06 2022-06-20
Éli Tomáš Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2021-04-01 2021-10-05
Irén Szabó Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2021-04-01 2021-10-05
MDDr. Vladimír Demidov Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2021-04-01 2024-07-19
MUDr. Jerzy Demidov Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2021-04-01 2022-06-20
Ing. Zuzana Štefaňáková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2018-03-09 2021-03-31
MDDr. Vladimír Demidov Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2018-03-09 2021-03-31

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 11 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
VIKTORIDENT s. r. o.RPO
Sídlo
Baštová 588/1
Vznik
2017-11-09 · 9 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
51178036RPO
DIČ
2120625265FS
NACE
8623 · Zubná lekárska prax
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice - mestská časť Staré Mesto
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
10 zmlúv 4 750 € celková hodnota 2025-06-24 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2024-06-19 MESTO DETVA Uznanie dlhu a dohoda o splátkach dlhu 4 750 €
2025-06-24 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2025-03-26 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2024-07-02 MESTO DETVA Dodatok č. 2 Zmluve o nájme NP č. 21/2021/NP 0 €
2024-07-02 MESTO DETVA Dodatok č. 2 Zmluve o nájme NP č. 5/2021/NP 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
VIKTORIDENT s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/51178036/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/51178036/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "51178036",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 2d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 2d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 2d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 2d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 2d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →