SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Zvýšené riziko

🇸🇰 VEDEX s.r.o.

  • IČO51112183
  • DIČ2120599305
  • NACE7020

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2017, so sídlom v Bratislava - mestská časť Staré Mesto, SK. Pôsobí v odvetví 7020.

Compliance Zvýšené riziko Materiálne riziko
Kredit E · 35/100 Vysoké riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2020 199k € Zisk 585 €
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2020
199k €
↗ +308.6% YoY
EBITDA · 2020
740 €
Čistý zisk · 2020
585 €
Aktíva spolu
7 002 €
Zamestnanci
0
Kredit
E· 35/100
Vznik
2017
· 9 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zvýšené riziko

Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) 11k €
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 252 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
E
35 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 30
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 72
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 72k 144k 218k 2017 2018 2019 2020
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2020 199k € 740 € 585 € 7 002 € RUZ závierka
2019 49k € 178 € 96 € 6 127 € RUZ závierka
2018 38k € 488 € 351 € 25k € RUZ závierka
2017 0 € 5 000 € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka2020201920182017
Tržby199 tis. €49 tis. €38 tis. €
EBITDA740 €178 €488 €
EBITDA marža0.4 %0.4 %1.3 %
Čistý zisk585 €96 €351 €0 €
Aktíva spolu7 tis. €6 tis. €25 tis. €5 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

LI
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Lidiya Ilieva Nikolova
Od 2020-08-05
TM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Tsvetan Monikov Atanasov
Od 2020-08-05
LI
Konateľ
Lidiya Ilieva Nikolova
Od 2020-06-08

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Peter Petrov Konateľ 2018-01-10 2020-08-04
Peter Petrov Konateľ 2018-01-10 2020-06-08
Jarmila Porubská Konateľ 2017-09-27 2018-01-23
Jarmila Porubská Konateľ 2017-09-27 2018-01-10

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 10 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
VEDEX s.r.o.RPO
Sídlo
Gorkého 3
Vznik
2017-09-27 · 9 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
51112183RPO
DIČ
2120599305FS
NACE
7020
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
VEDEX s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/51112183/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/51112183/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "51112183",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →