SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Be Lenka s.r.o.

  • IČO51085291
  • DIČ2120590197
  • IČ DPHSK2120590197
  • LEI097900CAKA0000277977
  • NACE1421

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2017, so sídlom v Žilina, SK. Pôsobí v odvetví 1421, 2 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 26.82 mil. € Zisk 1.98 mil. €
Zamestnanci 50–99 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
26.82mil. €
↗ +40.2% YoY
EBITDA · 2024
3.35mil. €
Čistý zisk · 2024
1.98mil. €
Aktíva spolu
10.1mil. €
Zamestnanci
50–99
CRZ zmluvy
2
Σ 0 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2017
· 9 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 13 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 72
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 60
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 10M 19M 29M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 26.82 mil. € 3.35 mil. € 1.98 mil. € 10.1 mil. € RUZ závierka
2023 19.13 mil. € 2.73 mil. € 1.83 mil. € 8.04 mil. € RUZ závierka
2022 12.55 mil. € 1.28 mil. € 834k € 4.55 mil. € RUZ závierka
2021 7.7 mil. € 1.37 mil. € 1.05 mil. € 2.57 mil. € RUZ závierka
2020 3.38 mil. € 625k € 460k € 1.46 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby26.82 M €19.13 M €12.55 M €7.70 M €3.38 M €1.47 M €
EBITDA3.35 M €2.73 M €1.28 M €1.37 M €625 tis. €130 tis. €
EBITDA marža12.5 %14.3 %10.2 %17.8 %18.5 %8.9 %
Čistý zisk1.98 M €1.83 M €834 tis. €1.05 M €460 tis. €110 tis. €
Aktíva spolu10.10 M €8.04 M €4.55 M €2.57 M €1.46 M €301 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

PB
Konateľ
Peter Brezani
Od 2025-02-28
JF
Konateľ
Juraj Fehervari
Od 2017-09-12
PB
Konateľ
Peter Brezani
Od 2025-02-28
Do 2025-04-22

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Juraj Fehervari Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2021-05-07 2025-04-28
Lenka Cenigová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2021-05-07 2026-01-26
Juraj Fehervari Konateľ 2017-09-12 2022-12-20
Juraj Fehervari Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2017-09-12 2021-05-06
Juraj Fehervari Konateľ 2017-09-12 2021-05-06
Lenka Cenigová Konateľ 2017-09-12 2019-10-28
Lenka Cenigová Konateľ 2017-09-12 2019-11-04
Lenka Cenigová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2017-09-12 2021-05-06

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 15 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Be Lenka s.r.o.RPO
Sídlo
Obchodná 9076/3D
Vznik
2017-09-12 · 9 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
51085291RPO
DIČ
2120590197FS
IČ DPH
SK2120590197 · aktívneFS
LEI
097900CAKA0000277977GLEIF
NACE
1421
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Žilina
Krajina
SK
IBAN
SK4902000000000007503858FS
Bankové účty
6 evidovanýchFS

Poloha

Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →

Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv 0 € celková hodnota 2026-03-18 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2026-03-18 Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO) Zmluva o poskytnutí pomoci prostredníctvom vouchera 0 €
2021-06-24 Slovak Business Agency, Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky Zmluva o poskytnutí pomoci formou dlhodobého individuálneho poradenstva 0 €
2020-06-02 Slovak Business Agency, Ministerstvo hospodárstva SR Zmluva o poskytnutí pomoci formou dlhodobého individuálneho poradenstva 0 €
2020-04-23 Slovak Business Agency, Ministerstvo hospodárstva SR Dohoda o ukončení Zmluvy o poskytnutí pomoci v podobe zabezpečenia účasti na medzinárodnom odbornom podujatí v zahraničí 0 €
2020-03-31 Slovak Business Agency, Ministerstvo hospodárstva SR Zmluva o poskytnutí pomoci formou dlhodobého individuálneho poradenstva 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Be Lenka s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/51085291/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/51085291/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "51085291",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →