🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Poprad · SK

Reality Poprad - Tatry, s.r.o.

IČO51076217DIČ2120589966IČ DPHSK2120589966NACE6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.EST.2017 · 9r.
Compliance · Zvýšené rizikoKredit · E · 29/1005–9 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Zvýšené riziko
Materiálny rizikový signál — eskaluj na compliance review.
Prečo? Daňové nedoplatky
BonitaE · 29/100
E
29/100
Vysoké riziko · krátke platobné termíny.
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
731k €
↗ +8.5% YoY
EBITDA · 2024
49k €
Čistý zisk · 2024
1 579 €
Aktíva spolu
608k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
2
Σ 2 847 €
Kredit
E· 29/100
Vznik
2017
· 9 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zvýšené riziko

Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) 20k €
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne 6 894 €
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
E
29 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 30
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 72
Stopa v CRZ 60
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Reality Poprad - Tatry, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 265k 531k 804k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 731k € 49k € 1 579 € 608k € RUZ závierka
2023 674k € 74k € 23k € 620k € RUZ závierka
2022 560k € 51k € 5 041 € 615k € RUZ závierka
2021 395k € 49k € 4 563 € 630k € RUZ závierka
2020 127k € 44k € 262 € 673k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby731 tis. €674 tis. €560 tis. €395 tis. €127 tis. €61 tis. €
EBITDA49 tis. €74 tis. €51 tis. €49 tis. €44 tis. €47 tis. €
EBITDA marža6.7 %10.9 %9.1 %12.4 %34.8 %77.1 %
Čistý zisk2 tis. €23 tis. €5 tis. €5 tis. €262 €3 tis. €
Aktíva spolu608 tis. €620 tis. €615 tis. €630 tis. €673 tis. €707 tis. €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv 2 847 € celková hodnota 2025-12-08 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-08-08 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. Uznanie dlhu a dohoda o jeho splátkach uzatvorená v zmysle §558 2 501 €
2025-12-08 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. Uznanie dlhu a dohoda o jeho splátkach uzatvorená v zmysle §558 345 €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MD
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mária Diabelková
Od 2022-10-13
MD
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mário Diabelko
Od 2022-05-22
MD
Konateľ
Mário Diabelko
Od 2017-09-13

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Mário Diabelko Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2020-09-17 2022-05-21
Mária Diabelková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2017-09-13 2022-10-12
Mário Diabelko Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2017-09-13 2020-09-16
Mário Diabelko Konateľ 2017-09-13 2020-09-16

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Reality Poprad - Tatry, s.r.o.RPO
Sídlo
Scherffelova 3017/53
Vznik
2017-09-13 · 9 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
51076217RPO
DIČ
2120589966FS
IČ DPH
SK2120589966 · aktívneFS
NACE
6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Poprad
Krajina
SK
IBAN
SK1602000000003860515657FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/51076217/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/51076217/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "51076217",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.