🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Nitra · SK
Ritterstein, s. r. o.
IČO51043289DIČ2120570529IČ DPHSK2120570529NACE6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.EST.2017 · 9r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A · 82/1005–9 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA · 82/100
A
82/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
263k €
↘ -6.0% YoY
EBITDA · 2025
24k €
Čistý zisk · 2025
5 333 €
Aktíva spolu
197k €
Zamestnanci
5–9
Kredit
A· 82/100
Vznik
2017
· 9 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
82 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
72
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Ritterstein, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 263k € | 24k € | 5 333 € | 197k € | RUZ závierka |
| 2024 | 279k € | -1 096 € | -18k € | 199k € | RUZ závierka |
| 2023 | 276k € | 15k € | 2 070 € | 207k € | RUZ závierka |
| 2022 | 227k € | 13k € | 2 364 € | 184k € | RUZ závierka |
| 2021 | 165k € | 11k € | 163 € | 192k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 263 tis. € | 279 tis. € | 276 tis. € | 227 tis. € | 165 tis. € | 203 tis. € |
| EBITDA | 24 tis. € | -1 tis. € | 15 tis. € | 13 tis. € | 11 tis. € | 13 tis. € |
| EBITDA marža | 9.3 % | -0.4 % | 5.4 % | 5.9 % | 6.8 % | 6.3 % |
| Čistý zisk | 5 tis. € | -18 tis. € | 2 tis. € | 2 tis. € | 163 € | 1 tis. € |
| Aktíva spolu | 197 tis. € | 199 tis. € | 207 tis. € | 184 tis. € | 192 tis. € | 204 tis. € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2020-05-22 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Liptovský Mikuláš | D O H O D A číslo: 20/22/54E/1575 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predp | 0 € |
| 2020-04-23 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Liptovský Mikuláš | D O H O D A číslo: 20/22/54E/212 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 1 podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpis | 0 € |
| 2019-07-30 | Horská záchranná služba | Zmluva o spolupráci | 0 € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Miroslav Meluš
MM
Konateľ
Miroslav Meluš
MM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Miroslav Meluš
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Michal Hudec | Konateľ | 2017-08-22 | 2017-11-27 |
| Michal Hudec | Konateľ | 2017-08-22 | 2017-11-07 |
| Miroslav Meluš | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2017-07-29 | 2018-08-24 |
| PhDr. Michal Dubeň | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2017-07-29 | 2018-08-24 |
| PhDr. Michal Dubeň | Konateľ | 2017-07-29 | 2017-09-21 |
| PhDr. Michal Dubeň | Konateľ | 2017-07-29 | 2017-08-21 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
Ritterstein, s. r. o.RPO
Sídlo
Hodžova 26
Vznik
2017-07-29 · 9 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
51043289RPO
DIČ
2120570529FS
IČ DPH
SK2120570529 · aktívneFS
NACE
6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Nitra
Krajina
SK
IBAN
SK7609000000005133530411FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/51043289/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/51043289/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "51043289", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.