SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 ZERKO, s.r.o.
- IČO51029464
- DIČ2120563104
- IČ DPHSK2120563104
- NACE4634 · Veľkoobchod s nápojmi
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2017, so sídlom v Banská Štiavnica, SK. Pôsobí v odvetví Veľkoobchod s nápojmi, 2 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Zvýšené riziko
Materiálne riziko
Kredit
F · 11/100
Kritické riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
882k €
↘ -18.2% YoY
EBITDA · 2024
-23k €
Čistý zisk · 2024
-27k €
Aktíva spolu
239k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
2
Σ 1 188 €
Kredit
F· 11/100
Vznik
2017
· 9 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zvýšené riziko
Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
13k €
Dlh zdravotnej poisťovne
4 961 €
Dlh sociálnej poisťovne
31k €
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
F
11 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
72
Stopa v CRZ
60
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 882k € | -23k € | -27k € | 239k € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.08 mil. € | -6 697 € | -8 418 € | 253k € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.24 mil. € | -9 206 € | -15k € | 259k € | RUZ závierka |
| 2021 | 973k € | -5 946 € | -16k € | 293k € | RUZ závierka |
| 2020 | 1.32 mil. € | 8 156 € | -5 281 € | 318k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 882 tis. € | 1.08 M € | 1.24 M € | 973 tis. € | 1.32 M € | 1.79 M € |
| EBITDA | -23 tis. € | -7 tis. € | -9 tis. € | -6 tis. € | 8 tis. € | 24 tis. € |
| EBITDA marža | -2.6 % | -0.6 % | -0.7 % | -0.6 % | 0.6 % | 1.3 % |
| Čistý zisk | -27 tis. € | -8 tis. € | -15 tis. € | -16 tis. € | -5 tis. € | 9 tis. € |
| Aktíva spolu | 239 tis. € | 253 tis. € | 259 tis. € | 293 tis. € | 318 tis. € | 405 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
EK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Erik Kovačič
RK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Róbert Kovačič
ZK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Zuzana Kovačičová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Erik Kovačič | Konateľ | 2017-09-18 | — |
| Róbert Kovačič | Konateľ | 2017-09-18 | — |
| Zuzana Kovačičová | Konateľ | 2017-09-18 | — |
| Erik Kovačič | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2017-09-30 | 2022-08-09 |
| Róbert Kovačič | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2017-09-30 | 2022-08-09 |
| Zuzana Kovačičová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2017-09-30 | 2022-08-09 |
| Patrik Peniak | Konateľ | 2017-07-29 | 2017-09-18 |
| Patrik Peniak | Konateľ | 2017-07-29 | 2017-09-29 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
ZERKO, s.r.o.RPO
Sídlo
Michalská 1714/8
Vznik
2017-07-29 · 9 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
51029464RPO
DIČ
2120563104FS
IČ DPH
SK2120563104 · aktívneFS
NACE
4634 · Veľkoobchod s nápojmi
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Banská Štiavnica
Krajina
SK
IBAN
SK2811000000002948046213FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2023-07-03 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. | Uznanie dlhu a dohoda o jeho splátkach uzatvorená v zmysle §558 | 1 188 € |
| 2024-02-29 | Technické služby, mestský podnik Banská Štiavnica | Zmluva na zber vytriedených odpadov | 0 € |
| 2020-04-29 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Banská Štiavnica | „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ZERKO, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/51029464/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/51029464/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "51029464", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →