🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Košice - mestská časť Západ · SK
Richter Trade s. r. o.
IČO51024659DIČ2120564270IČ DPHSK2120564270NACE7722 · Prenájom videopásokEST.2017 · 9r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 92/1001 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? 344 firiem zdieľa adresu
BonitaA+ · 92/100
A+
92/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
141k €
↗ +9.6% YoY
EBITDA · 2024
39k €
Čistý zisk · 2024
21k €
Aktíva spolu
131k €
Zamestnanci
1
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2017
· 9 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
344 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
72
Profitabilita
90
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Richter Trade s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 141k € | 39k € | 21k € | 131k € | RUZ závierka |
| 2023 | 129k € | 43k € | 24k € | 124k € | RUZ závierka |
| 2022 | 124k € | 55k € | 30k € | 109k € | RUZ závierka |
| 2021 | 108k € | 41k € | 29k € | 79k € | RUZ závierka |
| 2020 | 88k € | 29k € | 16k € | 82k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 141 tis. € | 129 tis. € | 124 tis. € | 108 tis. € | 88 tis. € | 88 tis. € |
| EBITDA | 39 tis. € | 43 tis. € | 55 tis. € | 41 tis. € | 29 tis. € | 9 tis. € |
| EBITDA marža | 27.4 % | 33.5 % | 44.3 % | 38.1 % | 32.8 % | 9.9 % |
| Čistý zisk | 21 tis. € | 24 tis. € | 30 tis. € | 29 tis. € | 16 tis. € | 5 tis. € |
| Aktíva spolu | 131 tis. € | 124 tis. € | 109 tis. € | 79 tis. € | 82 tis. € | 14 tis. € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
AR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Anna Richterová
AR
Konateľ
Anna Richterová
RC
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Róbert Csicsó
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Róbert Csicsó | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2019-12-21 | 2023-02-06 |
| Róbert Csicsó | Konateľ | 2017-07-28 | 2025-10-20 |
| Róbert Csicsó | Konateľ | 2017-07-28 | 2025-10-06 |
| Róbert Csicsó | Konateľ | 2017-07-28 | 2023-02-06 |
| Róbert Csicsó | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2017-07-28 | 2019-12-20 |
| Róbert Csicsó | Konateľ | 2017-07-28 | 2019-12-20 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
Richter Trade s. r. o.RPO
Sídlo
Sokolovská 10
Vznik
2017-07-28 · 9 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
51024659RPO
DIČ
2120564270FS
IČ DPH
SK2120564270 · aktívneFS
NACE
7722 · Prenájom videopások
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice - mestská časť Západ
Krajina
SK
IBAN
SK1411110000001451681006FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/51024659/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/51024659/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "51024659", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.