SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Zvýšené riziko

🇸🇰 COBAP SK s.r.o.

  • IČO50836099
  • DIČ2120529092
  • NACE2599 · Výroba ost.kovových výr.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2017, so sídlom v Bratislava - mestská časť Ružinov, SK. Pôsobí v odvetví Výroba ost.kovových výr..

Compliance Zvýšené riziko Materiálne riziko
Kredit D · 45/100 Zvýšené riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2023 440k € Zisk -240k €
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2023
440k €
↘ -82.3% YoY
EBITDA · 2023
-192k €
Čistý zisk · 2023
-240k €
Aktíva spolu
1.11mil. €
Zamestnanci
0
Kredit
D· 45/100
Vznik
2017
· 9 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zvýšené riziko

Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Prepojené
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) 270 €
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
D
45 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 30
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 72
Profitabilita 30
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 1M 2M 4M 2018 2019 2020 2022 2023
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2023 440k € -192k € -240k € 1.11 mil. € RUZ závierka
2022 2.48 mil. € -635k € -658k € 1.81 mil. € RUZ závierka
2020 3.36 mil. € 86k € -1 970 € 2.02 mil. € RUZ závierka
2019 1.57 mil. € 158k € 89k € 1.05 mil. € RUZ závierka
2018 2.54 mil. € 115k € 80k € 1.31 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202320222020201920182017
Tržby440 tis. €2.48 M €3.36 M €1.57 M €2.54 M €114 tis. €
EBITDA-192 tis. €-635 tis. €86 tis. €158 tis. €115 tis. €-28 tis. €
EBITDA marža-43.6 %-25.6 %2.6 %10.1 %4.5 %-24.7 %
Čistý zisk-240 tis. €-658 tis. €-2 tis. €89 tis. €80 tis. €-29 tis. €
Aktíva spolu1.11 M €1.81 M €2.02 M €1.05 M €1.31 M €156 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

PS
Konateľ
Pavel Svoboda
Od 2022-12-19
RW
Konateľ
Radek Wasserbauer
Od 2021-09-27
Do 2023-01-31
RW
Konateľ
Radek Wasserbauer
Od 2021-09-27
Do 2022-12-19

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Martin Kúšik Konateľ 2017-05-12 2021-09-28
Martin Kúšik Konateľ 2017-05-12 2021-09-26
Martin Kúšik Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2017-05-12 2021-09-28
Mgr. Igor Kúšik Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2017-05-12 2021-06-08
Zdeněk Tůma Konateľ 2017-05-12 2019-10-16
Zdeněk Tůma Konateľ 2017-05-12 2019-11-05

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Jan Mika
od 2023-01-17
Zdeněk Tůma
od 2019-08-23
Martin Kúšik
od 2020-01-24 · do 2022-02-01
Jan Mika
od 2019-08-23 · do 2023-01-17
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 10 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
COBAP SK s.r.o.RPO
Sídlo
Bencíkovej 1/A
Vznik
2017-05-12 · 9 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
50836099RPO
DIČ
2120529092FS
NACE
2599 · Výroba ost.kovových výr.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Ružinov
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
COBAP SK s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/50836099/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/50836099/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "50836099",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 2d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 2d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 2d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 2d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 2d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →